Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől éreztem azt, mintha a...

Mitől éreztem azt, mintha a gravitáció húzta volna le a babát?

Figyelt kérdés
Aki szült már az biztos tudja milyen mikor a szülőszékre kell ráülni,hogy a gravitáció húzza le a babát,na én tegnap este ilyet éreztem ahogy leültem a wc-re alig vártam hogy felálljak onnan nagyon rossz érzés volt.Volt már valakinek ilyen?Ma meg olyan érzés van a hasamba mintha izomlázam lenne olyan fura fájdalom...3110 a méhszájam 35 hetes vagyok.
2011. máj. 11. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem most "szállt le" a hasad, azért érezted ezt.

Nincs jóval lejjebb mint eddig?

2011. máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán hiszem..ugyanolyan.de alul eléggé feszítő érzést érzek..meg folyamatosan olyan érzésem van mintha kakilnom kéne de ez már van 2 napja...
2011. máj. 11. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Dettó ilyeneket érzek: a feszülést (keményedések) folyamatosan, a lenti nyomást, az "izomlázat" a hasban.

38 hetes leszek holnap, én már remélem, hogy készülődünk!!!

Te még tarts ki azért :-)

Könnyű szülést kívánok!

2011. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pilacs78 ***** válasza:
nem lehet, hogy neked így jelentkezik a jóslófájás? Mindenkinek már, van akinek a dereka szakad le, van akinek a hasa alja..
2011. máj. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!