Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 0,65 lett az Afp eredményem,...

0,65 lett az Afp eredményem, okozhat ez gondot?

Figyelt kérdés

A dokim tegnap látta az erdményt és azt mondta ez alsó határérték, bár mondta, hogy az uh-n nem látott semmi eltérést, rendellenességet én azért félek. Pénteken kell mennem genetikai uh-ra és most bennem van a félsz az eredmény miatt. Volt már másoknak is 0,65 Afp-je?

18 hetes kismama


2009. márc. 11. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk 0.4-2.5 MOM-ig teljesen jók az értékek!Különben nagyon sokszor hallottam már,hogy az ennél még rosszabb értékrknél is teljesen rendben volt minden a babával.A szomszédomnak is rossz eredménye lett, és a végén kiderült,hogy csak hamarabb lett levéve a vére.
2009. márc. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztos fognak ilyenekkel ijesztgetni,hogy 0.7től jó,meg 0.8tól,de ne foglalkozz vele.Nekem is 0.6 lett,de azt mondta a szonográfus uh-n,hogy nem lát semmi elváltozást,és genetikára sem küldtek el,úgyhogy nem aggódom.Egyébként is csak arra jó ez a vizsgálat,hogy jól megijesszen.Ha a hcg-d nem magas (2.5 fölött),akkor nincs gond.
2009. márc. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 0.67 lett és kell mennem genetikai uh és tanácsadásra Pécsre.Bár tegnap voltam uh-on és mindent rendben találtak.Azt mondták 0.7-2,5 között a jó.
2009. márc. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A Hcg-m 0,9 lett.

Köszönöm a gyors válaszokat tényleg nagyon rá tudnak éjeszteni a kismamákra, de ezt olvasva már is nyugottabb vagyok, minden jót nektek:)

2009. márc. 11. 08:37
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem afp 0,7 lett, tökéletes volt.
2009. márc. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Adri baba ***** válasza:
nekem 0.57 lett de a genetika nem mutatott semmien eltérést!ne aggódj!!
2009. márc. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2009. márc. 11. 08:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is tegnap vettem át az afp.t, de annyit se mondtak,h bakfitty...rá sincs irva,h most aggódjunk vagy ne!Szörnyed idegesítő! De akkor megnyugodtam,mert az enyém is 0,75 lett!Ugyan nem én tettem fel a kérdést, de én is köszönöm!:)
2009. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek 0,7re a doki annyit se mondott, hogy fapapucs, a védőnő meg nekiállt úristenemezni, hogy ez a baba downos lesz. A barátnőm majdnem lenyomta a védőnőt, hogy ne okoskodjon. Persze a babája teljesen jól van, már a 30. hétben jár!
2009. márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szia nekem ugyanennyi lett az érték én is nagyon paráztam,de azt mondta a doki,hogy ha volt kombinált tesztem és az jó lett akkor nincs semmi gond nekem negatív lett így már nem aggódom és genetikára sem kellett mennem!!!

Szerintem ne izgulj!!

24hetes kismami

2009. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!