Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik dátum jött be? A...

Melyik dátum jött be? A menszi szerinti vagy uh alapján? Mikor szültetek?

Figyelt kérdés
nálam idősebbnek mutatja magát uh-n majdnem 2héttel
2011. máj. 10. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
A menstruáció szerinti. UH alapján kisebb volt 1-2 héttel.
2011. máj. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyik sem 42-ik hétre szültem. pedig tudtuk mikor csináltuk és ahhoz is kiszámoltam, még akkor is 8 nappal tovább volt bent.


a babák 3% szülteik pontosan a kiirt dátumkor. a dátumot nagyon kevés esetben változtatják, még akkor sem ha 1 hét eltérést mutatta az ultrahang. és felesleges is.

2011. máj. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyik sem.

Uh szerint 3 héttel hamarabb kellett volna (nagy baba volt), mensi szerint meg egy héttel túlhordtam.41. betöltött héten szültem.

2011. máj. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

UH szerint hetekkel korábban kellett volna szülnöm. 4,5 kiló volt a fiam.

UH csak a 12. hétig tudja megbecsülni a szülés várható idejét, utána már annyira eltérően fejlődnek a babák, hogy nem lehet!

Ha nagy a babád akkor nem előbb fogsz szülni, hanem nagy a baba és ennyi.

2011. máj. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mensi alapján 40+2 hétre szültem. Uh-alapján kisebb volt 2 héttel, pedig így is 3540g-al született, jó, hogy nem várta ki az UH szerintit.
2011. máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont a kiírt napon szültem, szóval a mensi szerinti.
2011. máj. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik se. A két időpont közt csak 3 nap eltérés volt, és a korábbihoz képest 8 nappal előtt jött.
2011. máj. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!