Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes leszek,3 napja nincs...

10 hetes leszek,3 napja nincs hányingerem, egyre jobban érzem magam. Mellfeszülés megmaradt akkor nincs baj ugye?

Figyelt kérdés
Még mindig fáradt vagyok egész nap, de a hányinger kezd teljesen elmúlni, tegnap már szinte nem is éreztem, ma pedig még jobb. Néha fáj a gyomrom. Vehetem úgy hogy elmúlt ez a rossz időszak, és végre elmúlik a rosszullét?Nagyon rosszul voltam ezért nem kívánnám vissza:) Visszatérhet még?
2009. márc. 10. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a 12.héten múlt el az émelygés meg a szagokra érzékenység.Most már álmos,fáradt sem vagyok.De hogy ne legyen minden a legnagyobb rendben,olyan gyomorsavam van hogy nem kívánom senkinek!18 hetes.(viszont a baba már csikizi a hasamat belülről).
2009. márc. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neked hirtelen múlt el, vagy fokozatosan? Nekem is iszonyú szagundorom volt a hányinger mellett, de pl ma bementem a fürdőbe és alig éreztem valamit. Idáig alig bírtam megmaradni ott mert keveredtek a szagok.
2009. márc. 10. 09:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia


Én pont ma kezdtem a 10.hetet. Most épp nagyon émelygek, viszont még 1x sem jött ki semmi,mellfeszülésem szokott lenni még, de az is ilyen hullámokba, tehát nem egésznapos tüneteim vannak.Van olyan amikor olyan mintha hasba szúrnának,eléggé fáj olyankor a pocim, de azt mondta a doki rende van ez is. Viszont 1 hete volt h minden tüntem elmaradt, és nagyon megijedtem h vmi baj van. Lemenetem a dokihohoz, megnézett uh-on és ott volt az akkor 24,4 mm babó és szépen vert a kis szive.Azt mondta, h vannak napok mikor jobb lesz, és vannak mikor hirtelen előjönnek a tünetek, és ez az esetek többségében nem jelent bajt.Sztem ha feszül a melled az elegendő és ha néha nem az sem jelent feltétlen bajt.Bár én csak u nyogodtam meg h megnézettem magam,igy utólag nem bánom, mert rágtam vna a kefét h mi van...és örültem, h a doki nem nézett rám furcsán mit akarok én itt??

Boldog babavárást minden kismamának.

s

2009. márc. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok,szinte észrevétlenül mult el,de nem ijedtem meg mert voltam két ultrahangon is közben.Jaj,a fürdőszoba borzasztó volt,semminek nem bírtam a szagát,volt nap hogy nem voltam képes menni zuhanyozni este.
2009. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!