Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hetes pocis vagyok miért...

10hetes pocis vagyok miért mult el egyik naprol a másikra a hányingerem? A többi tünet mellfeszülés szédülgetés pedig megmaradt.

Figyelt kérdés
Nem értem.Remélem nincs semmi baja a babának nemrég voltam UH és minden rendben volt a kicsivel.
2009. jan. 13. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is egyik napról a másikra megszünk a hányinger! A babáb megmozdult! :) De ezt Te csak kb. 18-20 hetesen fogod érezni! Habár előfordul hogy más már korábban is érzi, de a többsége csak ilyenkor! Sőt az is előfordul, hogy tényleg majd korábban is megérzed,de még nem leszel tudatában, hogy a pici babókád mocorog a pocidban! :)


Boldog baba várást!

Üdv.: 20 hetes kismami

2009. jan. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocs az előbb babab=babád

:))

2009. jan. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Örülj neki :))Nálam is ez volt,éppen a hétvégén mondtam a férjemnek,hogy mint akit elvágtak,huss eltűnt a hányinger.Ez volt szombaton,akkor már kb 1 hete még csak meg sem csapott az émelygés szele.

De tegnap estére visszatért :))és ma reggel is folytatódott.

Úgyhogy akár 1 hét múlva visszatérhet,ha nem akkor örülj,és élvezd.

Ja és az nem biztos hogy azért múlt el,mert megmozdult a babád.Én már múlthéten éreztem,hogy mocorog,mégis visszatért.

Valószínű a hormonok okozzák a meglétét,és az elmúlását.

További szép napot!

2009. jan. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne izgulj, még bármikor visszatérhet!:))

Én is nagyon aggódtam, mert hasonlóan voltam mint Te, először 5 napig volt hányingerem, 2 napig nem, majd volt 3 napig de gyengébb, aztán megint rám tört tök erősen időszakosan. Nyugodj meg!!! Nincs semmi baj.

Nekem még 12. héten is visszajött néhányszor, most már úgy tűnik letudtam.


13+2eske

2009. jan. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!