Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes magzatotok milyen...

29 hetes magzatotok milyen sulyu volt? Ha valaki utana tudna nezni nagyon megkoszonnem. Ha lehet kislany. Es hany kiloval szuletett? Koszonom.

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 23:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


de azért jól van? Mikor történt ez? :(

2011. máj. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm a lányom jól van, jövő hónapban lesz 3 éves. Teljesen egészséges szerencsére. Azért született meg ilyen korán, mert a méhlepényem teljesen fedte a méhszájat és erős vérzés miatt megcsászároztak.
2011. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat. Azert kerdeztem, mert a kisfiam ezelott masfel evvel 4100 grammal szuletett es csaszaroztak, mert nagyon szeles volt a valla, nekem pedig keskeny a csipom. Es most kislanyt varunk, 1480 grammot mert a doktorno es azt mondta, nem nagy egyaltalan. En ezt igy ertelmeztem, hogy pici. De akkor nem, ezek szerint normal sulyu. Lehet hogy meg is lehet majd szulnom. Megegyszer koszi nektek.
2011. máj. 4. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!