Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki most 5-6hetes terhes! Mit...

Aki most 5-6hetes terhes! Mit éreztek? Dokinál voltatok már? Látott valamit?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem most 7 hónapos a kisfiam. Kb. 4-5 hetes várandós voltam, mikor "felfedeztem". Nem éreztem különösebbet, talán mintha izomhúzódástól fájt volna az ágyékom, a kolléganőim viccelődtek is, mikor mondtam nekik, hogy nem kell annyit...:-)))

nem volt hányingerem, nem émelyegtem, szóval semmi, ami terhességre utalt volna, csak ez az érdekes húzódás a hasam aljában. A doki később, mikor vizsgálaton említettem neki, azt mondta, hogy igenis a terhességtől volt. Amúgy meg nem éreztem semmit, csak vártam 5 hetet, nem jött meg a mensim, teszt: és szép kék csíkok!!!

2009. márc. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia.Én most vagyok a 6.hétben,de már 3 hetesen voltam orvosnál.Voltam 5 hetesen is és már 4-5mm-es a baba és van szívhangja.A melleim feszülnek a mensi kimaradása óta egyre jobban,mostmár az egész mellem egy nagy csomó!:) És kb egy hete elkezdődött a hányinger is,egyik nap erősebben a másikon kevésbé.Te hogy vagy?Mit érzel és voltál már orvosnál?
2009. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem már a 4. héten pozitív lett a teszt, de orvoshoz csak a 6. héten mentem akkor 5,2mm volt a baba és a szívműködése is jól látható!!A mellfeszülésen kívül szinte semmilyen tünetem nem volt egészen a 7. hétig, amikortól mindennapos az émelygés(főleg délután).De minden terhesség más ezért a tünetek is mások lehtenek, sőt a szerencsésebbeknek nincs is!!
2009. márc. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!