Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek hogy élvezni...

Mit tegyek hogy élvezni tudjam a terhességet?

Figyelt kérdés

Már van egy fiam 20 hónapos, a terhességem alatt semmi gondom nem volt, nem voltam rosszul, sima szülésem volt tehát nincs rossz tapasztalatom!

Most ismét babát várok és egyszerűen nem tudok megnyugodni, folyton attól félek nehogy valami baja legyen a babának! Ez a terhességem más mint az előző, állandó rosszullétek gyötörnek, nem tudom, hogy emiatt vannak-e rossz érzéseim vagy második babával mások is parásabbak voltak? Minden uh előtt gyomoridegem van, mit tegyek hogy lenyugodjak?

15 hetes vagyok


2011. máj. 2. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, ez egy jó kérdés... én is 15 hetes vagyok, néha engem is elfog a pánik... de valahogy tereld el a gondolataidat, hallass zenét, vagy nem is tudom...
2011. máj. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az szerintem teljesen normális, hogy a két terhességed nem egyforma. Valószínű azért vagy idegesebb, mert azt gondolod, ha az első simán zajlott most biztos azért vagy rosszul, mert valami gond lesz. Pedig NEM! Azért vagy rosszul, mert ez egy másik terhesség, ami máshogy zajlik, de a végén egy ugyanolyan egészséges babád lesz!

Csak pozitívan!

16 hetes km

2011. máj. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!