Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Merjem szoptatni 5hetes...

Merjem szoptatni 5hetes babásan a másfél évesemet?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat írnátok? Köszi!!!
2011. máj. 1. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor most újra teherbe estem a kisfiam 13 hónapos volt, napi 4-5x szopott még akkor. A védőnőt megkérdeztem arról, hogy káros-e a picire, ha a nagy szopik. Azt mondta, elavult már az az elmélet, hogy nem szabad szoptatni, vagy hogy bajt okozna bárkinél is. Ez alól kivétel akkor van, ha görcsölgetsz, vagy vérzel. De mivel nagyon fáradékony voltam, és úgy éreztem, nincs elég energiám a szoptatáshoz, szépen fokozatosan (2 hónap alatt) lecsökkentettem a szopik számát, majd végül el is választódott 15 hósan. Nálunk ez így alakult és szerencsére nagyon jól viselte a kisfiam.
2011. máj. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én, igaz csak napi 1x, de szoptatom egy éves babámat. Én is 5 hetes várandós vagyok. Állítólag akkor jelentene veszélyt a szoptatás a pocakbabára, ha az legalább fél órán át, vagy annál tovább tart.
2011. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Korábbi hasonló kérdésemre válaszok, csak hogy többet kapj.

Még mindig szopizik, bár volt már, hogy 3 napig nem kérte. Aztán a 4. nap 3x is. 22 hónapos most a nagytesó, most jönnek a 17-20. fogai. vannak nyűgös napjai amikor nem akar semmit enni. Ilyenkor egy kis cicitől kiegyensúlyozottabb lesz.


Mindenhol azt olvastam, hogy hacsak nem vagy veszélyeztetett terhes, akkor nem okozhat gondot.


Gratulálok!

2011. máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!