Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nagy baj ha...

Szerintetek nagy baj ha terhesség alatt is tangabugyit hordok?

Figyelt kérdés
A védőnő a normál bugyit ajánlotta várandósság idejére, de nem tudom magamon elviselni csak a tangát.
2011. ápr. 30. 20:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem sok pamut tangám van, ezek szerint az oké?

Én szintén nagy tangás vagyok. Az első terhességem alatt végig azt hordtam, mikor már nem kellett a gyermekágyi vérzés miatt nagy betétet hordani, újra tangáztam. Most a második terhességem alatt szintén maradt a tanga.

2011. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Utolso valaszolo:

igen, hord a pamutokat, illetve lehetoseg szerint mindig legyen tisztasagi betet is, meg nyaron nagy melegben izzadas eseten napkozben is bugyicsere. Itt annyi a lenyeg, hogy a teruletet, a bugyit a leheto legszarazabban kell tartani, mert a bacik, gombak a nedves, meleg helyeket szeretik. A labunk kozott alap esetben mindketto adott, terhesseg alatt es nyaron meg foleg, a legyengult immunrendszer pedig nem tud annyira vedekezni mint egyebkent. De pamut tangaval es tisztasagival, alapos torolgetessel es szukseg eseten gyakrabb bugyicserevel ezeket ki lehet vedeni. Ha nem vagy hajlamos ra, akkor meg lehet, hgoy ezek nelkul sem lenne soha fertozesed terhesseg alatt sem.

Szoval ez felig lutri, de tenni lehet erte.

2011. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én a terhességeim alatt főleg Lagoonos féltangákat hordtam.Pamut,kényelmes,olcsó,szinte velem nőtt:-)És mégsem tundrabugyi:-) Azokra a fodrosszélű egy szinűekre gondolok.
2011. máj. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én meg a tangát nem bírom elviselni :D

Amúgy előző előtti válaszadóval egyet értek, ha használsz tisztaságit és naponta többször is kicseréled minimalizálod a fertőzésveszélyt.

Nekünk intimtornán mondta az oktató hogy ezért nem ajánlja a tangát, terhességben sem, de amúgy sem, mert bacikat közvetíthet a végbéltől a hüvely felé.

2011. máj. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Én végig tangákat hordtam a terhességeim alatt , és semmi baj nem volt.


36L

2011. aug. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!