Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nagy baj ha...

Szerintetek nagy baj ha terhesség alatt is tangabugyit hordok?

Figyelt kérdés
A védőnő a normál bugyit ajánlotta várandósság idejére, de nem tudom magamon elviselni csak a tangát.
2011. ápr. 30. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én végig tangát hordtam, csak akkor vettem fel bugyit, amikor a kórházban voltam. Majd a szülés után egy darabig még bugyit hordtam, aztán hamar megint tangát. Nekem nem volt ezzel gondom.
2011. ápr. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia! 35 hetes vagyok, és még mindíg tangát hordok, bár már kicsit nagyobb méretet, mint amúgy. :) Végig azt is fogok. Szülés után majd normál bugyi, de hamar vissza akarok térni a tangára.
2011. ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat:)Örülök, hogy nem vagyok ezzel egyedül:)
2011. ápr. 30. 20:32
 4/15 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

Megkérdezhetem, hogy mivel indokolta meg a javaslatát?

Egyszerűen elképzelni sem tudom, hogy mi kárt tokozhatna a tanga. :-))

2011. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Vegig tangat hordtam ket terhesseg alatt.

Azert szoktak egyebkent javasolni a normal bugyit (egyebkent is, nem csak terhesseg alatt), mert a legtobb tanga muszalas, ami nem kedvez a kulonbozo fertozeseknek, mert nem annyira legatereszto, mint a pamut, a bakteriumok, gombak konnyebben elszaporodhatnak. Terhesseg alatt az immunrendszer gyengebb, tehat a ket dolog egyutt noveli a fertozesek eselyet (ennek ellenere nekem ket terhesseg alatt osszesen egy gombas fertozesem volt, eddigi eletem soran ez volt a masodik es egyben utolso).

Illetve meg olyat is olvastam, hogy mivel jobban becsuszik igy nem megfelelo nagywc utani takaritas eseteben konnyebben attelepitheti a bacikat a huvelyhez.

Ettol fuggetlenul en nem szeretem a telibugyit, sot, szules utan a legnagyobb bajom az volt es a hatalmas betet, mas gondom nem volt, csak ez frusztralt.

2011. ápr. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Utolso valaszolo vagyok. Itt le is irjak profin:

"Aki hallott már rosszalló véleményeket a tangáról, valószínűleg szakembertől hallhatta azt. A tanga veszélyeivel sokan nincsenek tisztában- ahogyan saját anatómiájukkal sem. Míg egy férfi esetében az egyes szerv jól elkülönül egymástól, addig nők esetében számtalan fontos szerv található egymás közelében. Mint tudjuk, nők esetében a végbél anatómiailag közel esik a szaporodószervhez, s a gáton keresztül könnyen átjuthatnak egyes kórokozók. Egy hagyományos pamut fehérnemű erre nem ad lehetőséget, hiszen magába szívja a táptalajként funkcionáló nedvességet, s nem ér hozzá a gáthoz.


A tanga azonban mintegy hidat képez, s a természetes védekezőrendszer átmeneti legyengülését kihasználva könnyen kórokozókat juttathat a női nemi szervbe. Még ma is sokan úgy gondolják, hogy ezen betegségek oka inkább a nemi életben keresendő, pedig általánosságban elmondható, hogy az esetek többségében a betegség ettől függetlenül alakul ki."

2011. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én a tangát nem tudtam elviselni terhesség alatt, valahogy zavart. De akkor sem normál bugyit hordtam, hanem franciát.
2011. ápr. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Köszönöm a válaszod, nagyon informatív volt, de mit csináljak, ha egyszerűen nem tudom elviselni a normál bugyit?
2011. ápr. 30. 21:28
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is tangabugyit hordok!

21:14 sok érdekeset írtál!!

2011. ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

21:14 vagyok.

Semmit ne csinalj, ha a tangat szereted.

Irtam elotte, en tudtam ezeket az infokat, de igy is tangat hordtam. Arra tenyleg odafigyeltem, hogy a csipkes, meg egyeb szexi, de muszalas darabokat elraktaroztam, vettem helyette egyszeru pamut tangakat (kenyelmes, vekony anyaguakat). Ezeket hordtam es figyeltem. Ha megsokasodott volna, vagy legalabbis visszatero fertozesem lett volna, akkor valtok, de mivel egyetlen egyszer volt (akkor is inkabb amiatt, mert nem birtam ki es olyan helyen mentem el pisilni ahol nem kellett volna), szoval igy nem voltam hajlando valtani.

2011. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!