Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen izomlazítót használtok...

Milyen izomlazítót használtok egy erős vádli görcs után? Van egyáltalán erre valami?

Figyelt kérdés
Elkezdtem magnéziumot szedni, remélem majd segít! De a görcs helye nagyon fáj, és alig bírok menni! Ez most egyre rosszabb lesz? 29 hetes kismama vagyok! Segítesetek!!!!
2009. márc. 7. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia,szintén 29 hetes vagyok,nekem is mult heten kezdődött alig birtam lábra állni,nekem a magne B6 segitett,3 nap után,mostmár jobb.Masszirozgasd gyakran.
2009. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk a szülésfelkészítön még egy pár tornagyakorlatot mutattak. Nehéz leírni, de a lényeg az, hogy a hátadra fekszel, az egyik lábod felhúzod, a másikat keresztbe ráteszed. S elöször a lábújjaidat mozgatod (mintha integetnél, majd vizszintesen is), majd a bokáddal körzöl mindkét írányba, a lábfejedet megfeszíted, majd kinyújtod, s végül térdböl körzöl.

Vagy ami még segíthet, ha valaki egy kissé megmasszírozza.

Nekem is vannak problémáim, különösen, hogy abbahagytam a magnézium szedését. Nekem ez szokott egy keveset segíteni.

37 hetes kismama

2009. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, Richtofit izomlazító krém nagyon jó vádli görcsre!Gyógyszertárban is lehet kapni, én régen a sok sportolásnál rendszeresen használtam. Ha egyszer elkap egy kemény görcs utána sokáig fáj tudom, fontos ha begörcsöl a lábad, próbáld minnél hamarabb visszafeszíteni, hogy nem tudjon teljesen begörcsölni, és egyből járkálni, akkor nem marad így meg a "helye"!

Üdv: 27 hetes kismama

2009. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem férjem szokta "kihúzni" mikor begörcsöl. Múltkor az éjszaka közepén zavrtam fel, mert a görcsre riadtam fel. Én a helyére jégzselét használok, az is segít elég sokat.

2009. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok! Köszönöm szépen a válaszokat!!!
2009. márc. 8. 09:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!