Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elevit vagy Gravida? Ti...

Elevit vagy Gravida? Ti melyiket szeditek? Melyik jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

Köszi a válaszokat!

8hetes kismama


2011. ápr. 28. 09:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
És még valami: hányinger ellen a Béres Magnézium + B6 vitamin (250mg) a legjobb megoldás. A hasad sem tud bekeményedni, a hányingered is elszáll. A klasszikus MagneB6-ban még napi 3X2-es adagolással sem tudsz annyi Mg-ot B6-ot bevinni, mint a fent említettből egy adaggal!!!(utolsó)
2011. ápr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Inkabb Gravida, mint Elevit. Gravidaban van jod.

Elso terhessegnel Gravidat szedtem. Masodiknal hanytam tole.

Femibiont es Ladeevit-et szedek.

Nekem a Ladeevit valt be legjobban, ettol nincs szorulasom sem

2011. ápr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Úg látszik, ez mindenkinél más.

Én Elevitet szedtem, minden rendben volt és nem is híztam tőle. A Gravidától nagyon hánytam.


off: miért tíltották be az Elevitet?

2011. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hipp natalt ittam az első várandósságom alatt is és most is, nem vagyok fáradékony, a rosszullétek is csökkentek.
2011. ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 haramia ***** válasza:

10:51-es hozzászóló, minden voltál csak racionális nem :)

1. Berlinben betiltották?? mióta? ...egyébként meg az arab országokban az utcán csókolózást tiltották be, akkor értsünk egyet?

2. Hízlalni egyik vitamin sem hízlal jobban a másiknál, oda kell figyelni és nem ezekre fogni...

3. Nekem soha nem volt hányingerem az Elevittől, de az valóban szerencsésebb -ahogy már előttem írták- hogyha nem közvetlen ébredés után veszed be reggel, hanem mondjuk ebéd környékén.

4. Ezek pedig pont azok a dolog, amiknél a származásnál, marketingnél és árnál sokkal fontosabb a minőség illetve az ár-érték arány...amivel én meg voltam teljesen elégedve.

5. A baba születési súlyára és méretére sincs befolyással (egyik vitamin sem) főleg, hogy az utolsó harmadban az orvosod valószínűleg mondja is, hogy már a heti két-háom szem is bőven elég lesz belőle.


Jó babavárást!

Jó babavárást!

2011. ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az első terhességem alatt elevitet szedtem,de csak 3hónapig,utána már csak vasat meg magneB6-ot.Ma vagyok 9hetes.
2011. ápr. 29. 10:25
 17/19 anonim ***** válasza:

Kénytelen vagyok újra hozzászólni, mert kicsit kiakasztott a "nem voltál racionális, szmájli" hozzászólása valakinek... Igenis racionális voltam... Kelet-Európában sajnos még javában esszük, amit máshol már régen lekapattak a polcokról...

Az, hogy az arab országokban tilos a nyilvános csókolózás, és hogy a gyógyszergyárak lenyomnak minden sz**t a torkunkon, mert x ország y laboratóriuma vizsgálta z tudományos szakemberrel... tudod ezek igen távol állnak egymástól, nagyon erőltetett párhuzam, de értékelem, hogy megpróbáltál humoros lenni... sajnos nem sikerült...

Rákkeltő anyagot találtak az Elevitben, azért tiltották be. A patikusod mindent el fog adni neked, amivel pénzt húz ki a zsebedből, a te felelősséged eldönteni, hogy mit csinálsz. Szedd csak nyugodtan tovább az Elevitet, ha te nem aggódsz... A te döntésed, azt csinálsz, amit akarsz. Az meg az én felelősségem, hogy akit csak tudok, lebeszélek róla, téged nem tudlak, de nem is ez volt a célom, hanem, hogy a kérdezőnek segítsek.

Egyébként pedig az orvosomtól és a védőnőtől tudom, hogy LÉTEZIK vizsgálat arra vonatkozólag, hogy az Elevit szedése és a babák nagy koponyatérfogata és súlya között párhuzamot véltek felfedezni. A tanulmányt nem én készítettem, nem nekem kell hinned.

2011. ápr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 haramia ***** válasza:
...ja, ha létezik rá vizsgálat, hogy véltek ilyet felfedezni az más, akkor jogos az állítás :)
2011. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

9es válaszolónak

Ez a tipikus duma. Ugyanolyan jó csak nincs pénz reklámra. Ha jó terméket csinálsz kell, hogy legyen pénzed reklámra.

Egyébként pont azért mert ennyire népszerű nem engedhetik meg, hogy valami ne legyen benne jó. A legjobbra kell törekedniük hiszen a nagy vásárlóközönség miatt nagy a bukta lenne ha akármi nem stimmel vele.

Én nem bízok a magyar termékekben ismerve a magyar mentalitást. Nézz rá az országra. Ugyanilyenek a termékeink is.

2018. okt. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!