Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elevit vagy Gravida? Ti...

Elevit vagy Gravida? Ti melyiket szeditek? Melyik jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

Köszi a válaszokat!

8hetes kismama


2011. ápr. 28. 09:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Gravidát szedek. amíg reggelente vettem be hányingerem volt tőle, de ha ebéd után veszem be, akkor úgy semmi bajom :)
2011. ápr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Gravida nekem nagyon bejött.Semmi bajom nem volt tőle, van benne jód, ami sok terhesvitaminban nincs, nem lett nagy a babám(sokan azért nem szednek vitamint, mert hogy "felfújja" a babát, fiam 54 cm és 3050g-al született)

ja és az ára is elfogadható:)

2011. ápr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igazából az érdekelne legjobban,hogy a rosszúlléteket,hányingert melyik csillapitja jobban?.napok óta enni is alig tudok a hányingertől!Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 28. 09:22
 4/19 anonim ***** válasza:
Az Elevit rettentően hízlal állítólag. Én a Laedi Vit-et próbáltam, aztán a Gravidát. De én is sokat hánytam és rosszul voltam. Aztán ajánlották a Hipp Natal-t ez olyan mint egy rostos ital. Nekem ez a terhesvitamin jött be legjobban, ja és nem is drága.
2011. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Elevittől baromi rosszul voltam. Aztán átáltam a Gravidára, de szigorúan este vettem be a reggeli rosszullétek miatt. Nem híztam tőle és a baba is szépen fejlődött.
2011. ápr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

szia!

nekem az Elevit csillapította rá is van írva (reggel veszem be), ezek a vitaminok már régen nem "fújják" fel a babákat csak anno a Maternáról terjedt ez el, engem nem hizlalt az elevit étvágyat mindegyik csinálhat de persze oda kell figyelni nem a vitaminra fogni a hízást!

2011. ápr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én Gravidát szedtem, az Elevit nem volt szimpi, de szigorúan csak este, mert reggelente hánytam tőle...
2011. ápr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Szia! Én Gravidát szedek, de nekem rettentő hasmenést okozott napi 3-4-szer. Ezért most ritkítottam, heti 3-4-szer veszem csak be, és így elfogadható. Másféle rosszullétet nem okozott.

27 hetes kismama

2011. ápr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a Garvida. A választásnak több oka is van, mind racionális:


Az Elevitet próbáld megvenni mondjuk egy berlini patikában. Nem fogsz kapni, mert betiltották.

Az Elevit engem úgy hízlalt, mint kismalacot a kukoricadara, ráadásul székrekedésem is lett tőle. :((( 12 hétig szedtem, mert akkor ezeket még nem tudtam!

A Gravidában sokkal többféle összetevő van, és sokkal kiegyensúlyozottabb arányban, és mennyiségben.

A Gravida magyar találmány (Béres). Nincs annyi pénz a reklámra, azért is ismeri mindenki az Elevitet...

Elmégy egy putri mellett és megkérdezed, hogy "hölgyeim", milyen kismamavitamint ismernek? Az Elevitet fogják mondani, mert annak a reklámja megy a brazil szappanoperák szünetében...

Engem az is idegesít, hogy a váróban szinte minden anyukának Elevites dossziéja van... Van rá pénz... összedobtuk... :(

A Garvida olcsó, jó, nem hízlal sem Téged sem a Kisbabádat, és ráadásul itthon marad az adója... :)

2011. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
én is gravidát szedtem, az elevitről sok rosszat hallottam bnőktől... :S így én nem tettem ki magam a lehetséges rosszulléteknek.
2011. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!