Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek? A tünetek...

Terhes lehetek? A tünetek alul vannak csak normális emberek válaszát várom.

Figyelt kérdés
Sziasztok!március 2,án menstruálltam utoljára.voltam dokinál aki csinált egy hüvely ultrahangot és azt írta a papírra hogy"a kis ut(uterus:méh) mögött inkább bal oldalon 29x24mm-es fuliculus látható.azt mondta hogy fogok menstruállni de azota semmi.a mensim előtt egy-két nappal pisilés után mikor megtöröltem volt egy kis vérzésem,akkor azt hittem hogy megjöt.de nem.a kérdésem az lenne hogy mért van tüsző a méhemben?és hogy lehetett e hogy félrenézte (mert hajlamos rá hogy csak szüléskor állapítja meg hogy valaki terhes)tehát hogy lehetek-e terhes a tüneteim vannak a mellem is nőtt meg a hasam egy kicsit folyamatosan kemény a hasam alja előre is köszönöm a válaszokat:))
2011. ápr. 27. 15:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Azt mondta, hogy fogsz menstruálni, de közben ráírta a papírodra, hogy terhesség gyanúja??? Ne haragudj, nem zavarodtál kicsit bele a mesédbe?

Március másodika óta most kéne megjönnie??? Sok lesz itt az ellentmondás...

2011. ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Valóban ellentmondásos egy kicsit a dolog...tesztelj még 1x.
2011. ápr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

nem.március másodikán volt meg utoljára utánna márc.29-30.án kellet volna megjönnie.de nem jött meg.most mivel azt gondoltam hogy csak kimaradt egy honap ezért kiszámoltam és tegnap megint megkellet volna jönnie de nem jött.igen az áll a papíromon de neked külön leírom mégegyszer:TVS:Kis ut (uterus:méh)mögött inkább baj oldalon 29x24mm-es fulliculus láthato.

diagnózisok:U9990/3 Sine morbo(egészséges nem beteg valami) Z3200/5-terhesség gyanuja.

esetleg a beavatkozások érdekelnek mert a papír előttem van tehát azt is leírhatom nem éltem magam semmilyen mesébe és nincs semmilyen ellentmondás!!!elősször próbáld meg ezt értelmezni és utána válaszolj rá mert úgylátom te bizonyára értesz mindenhez:)

2011. ápr. 27. 16:58
 14/23 A kérdező kommentje:

én kérdést tettem fel nem azt irtam amit én ugy gondolok hogy na ezt mondta vagy ezt írta.ez ál a papíromon is.

nem élem bele magam semmibe nyílván lehet más bajom is de ha esetleg valaki járt már így akkor a tapasztalatai érdekeltek volna ja és azt esetleg nem tudod hogy MÉRT VAN TÜSZŐ A MÉHEMBEN?TE BIZTOSAN TUDOD:)

2011. ápr. 27. 17:02
 15/23 A kérdező kommentje:
A hüvely ultrahang kb egy perces volt miközben a doki éppen az aszisztan nővel trécspartizott lehet nem is nézte meg rendesen csak azt mondta hogy majd menstruálok és kész ennyi.kezembe nyomta a papírt és haladjak ....
2011. ápr. 27. 17:04
 16/23 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj minél előbb!!!!
2011. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Remélem baba lesz. Várjuk a holnapi eredményed. Minden jót!
2011. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Remélem összejön:) Kiváncsi vagyok a holnapi teszt eredményére:)
2011. ápr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

köszi mindenképp megírom:))

de valaki megmondaná hogy mért van tüsző a méhembe?

állítolag azt látta a doki 2db-otpfffff az itteni nőgyógyásztól nem lesz okosabb az ember:((

2011. ápr. 27. 18:23
 20/23 anonim válasza:

Szia! Én elmúltam 6 hetes, mikor orvoshoz mentem. Tesztet direkt nem csináltam otthon. Megnézett hüvelyi UH-n, és azt mondta, szerinte pár napon belül meg kell jönni. De addig vertem az asztalt, amíg el nem küldött laborba. Ő volt a legjobban meglepődve a pozitív teszt láttán! :)

No comment!

Sok sikert, szorítok, hoy összejöjjön a pici!

27 hetes kismama

2011. ápr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!