Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mit használ székrekedésre?

Ki mit használ székrekedésre?

Figyelt kérdés

Borzasztóan szenvedek tőle. Pedig már vasat sem szedek.

Szinte már félek wc-re menni.

Tudnátok valamit ajánlani ami tényleg hatásos?!

(lekvár, aszalt gyümi stb. nem segít)

Előre is köszönöm!

23 hetes kismami


2009. márc. 6. 10:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is mindent kiprobáltam,lekvár,activia,magvak,szilva lekvár,savanyukáposzta tejjel!!!semmi...Néha attol féltem,hogy valami nagy baja lesz a picinek,a glicerin kup sem használt.Az étkezésre nagyon oda kell figyeknem,hogy ne egyek össze-vissza,napi 2-3liter ásványviz és igy ha reggel éhgyomorra megiszom a fél decinyi Laevolac szirupomat is még vannak gondjaim a wc-n.Remélem terhesség után elmulik.

Boldog babavárást!:)

2009. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Este 1pohár tej+1alma.Reggelre tuti hatás.
2009. márc. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Mi mindent kiprobaltunk 2 eves kislanyomnak aki kb 1 eve vissza tartja a dolgot (popsi az egnek, labak keresztve) 3x kellet beontes is....laevolac, gutalax (ettol lehet kis hasfajas) olajok, gyumolcsok, lekvar, stb. stb. es csak a macrogola por 4000-as tipus segitett! nagyon jo!! 4mg kell 100-150ml viz/alapulebe naponta, csak receptre kaphato, nem szivodik fel, sima szeklet lagyito. 3-6 honapig ajanlat.
2011. szept. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!