Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mit használ székrekedésre?

Ki mit használ székrekedésre?

Figyelt kérdés

Borzasztóan szenvedek tőle. Pedig már vasat sem szedek.

Szinte már félek wc-re menni.

Tudnátok valamit ajánlani ami tényleg hatásos?!

(lekvár, aszalt gyümi stb. nem segít)

Előre is köszönöm!

23 hetes kismami


2009. márc. 6. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Akartam írni a gyümit de az kilőve akkor! Rengeteg levest is egyél szinte minden nap! Szerintem az nagyon jó! Meg kakaó,reggel wc előtt KV! Nekem ezek bejöttek! Nincs is gondom sőt 2szer is van...
2009. márc. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy. Megpróbálom. Mert igaz ami igaz: levest tényleg nagyon keveset eszem.

Köszi

2009. márc. 6. 10:39
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyen gondjaim nekem is voltak. NEkem a szilvalekvár is segíetett, amikor nem, akkor pedig leavolac lactulóz (lehet nem így van írja). A csecsemők is szedhetik, nekem a védőnő mondta. De lehet a gyógyszertárba tudnak még mondani egyéb csodákat is.

szia

2009. márc. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség alatt szerencsére nem volt gond csak szülés után. Az étkezésre figyelj oda, egyél joghurtot, müzlit, rostos kajákat. Tiszasent adtak a kórházba, de nekem nem használt. Ami igen: glicerinkúp, de ennél jobb volt a paraffin olaj, reggel éhgyomorra egy kanál (először próbáld kis kanállal). Ezek nem szívódnak fel a szervezetben, biztos, hogy nem okoz gondot a babának és szülés után is használhatod, akár a kórházba is viheted. Patikában lehet kapni recept nélkül őket. Csak síkosítják a bélrendszert. Vasról kérdezd meg a dokid, lehet, hogy másfajta jobb lenne, vagy kisebb dózis, de a babának szüksége van rá!
2009. márc. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!

én is végigolvastam itt mindenféle tanácsot, kipróbáltam az összeset. szinte semmi nem vált be. Vettem glicerinkúpot és ha már nagyon nem megy a dolog, azzal próbálkozom. 1-2 perc alatt megjön a hatása! sok sikert.

2009. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én a Mira vízzel próbálkozom most.Úgy tűnik ez valamennyire hat.Nem reggel hanem este szoktam és másnap délelőtt van valami eredmény.
2009. márc. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Reggel v este (probiotikus v sima)joghurtba kevert lenmag es/vagy buzakorpa nekem meghozta a hatast. Igyal nagyon sok vizet, kamilla tea is segit, de csak modjaval, leves, fozelekek, zabkasa stb...Sok sikert!
2009. márc. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Savanyú káposzta lé ( piac v. gyógyszertári üveges ) és glicerin kúp. Este gyümi ( ha nincs savad tőle ) és reggel cappucino tejjel.
2009. márc. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
LENMAGOLAJ!
2009. márc. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én is ettől szenvedtem sokáig.Most leszek 21hetes és nekem a reggeli kávé segit.Sokáig azt sem tudtam meginni,de szerencsére már megy:)addig nekem sem segitett semmi,jött amikor akart.
2009. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!