Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25-hetes kismama vagyok! Ha...

25-hetes kismama vagyok! Ha már most szeretnék pelusokat venni, érdemes? Nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés
Csak azért hogy legyen,ne keljen egyszerre megvenni olyan sok mindent.És milyen méretűt vegyek?
2009. márc. 6. 06:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a Libero vált be. Én 1-est vettem, de az már kicsi volt, mert a kisfiam 3810grammal született. Pedig elvileg az 1-es 4 kilóig jó, de én már nem tudtam ráadni. :)
2009. márc. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 25hetes vagyok.Már vettem pelenkát,mert akciós volt a pampers 3-6kilóig,és 94db van benne.Jó babavárást!
2009. márc. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én általában a DM-be vásárolok tisztító és kozmetikai szereket. Minden 1000.- FT feletti vásárlás után kapsz egty matricát. Ha összegyűjtöttél 15 darabot, akkor kapsz egy 15 %-os kedvezményes vásárláso lehetőséget. No én akkor vettem pelenkát, cumisüveget, stb. Érdemes még a Rossman katalógusát is figyelni, mert szokott benne lenni pelenkavásárláshoz kupon. Én az első gyerkőccel is úgy használtam a pelust, hogy éjszakára Libero, nappal meg Rossman saját terméket. Most is így tervezem. A barátnőim közül a Pampers pelenkát senki sem szereti, mindenki a Libero esetleg még a Huggies pártján van.
2009. márc. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, és szerintem se 1-es méretet vegyél, hanem inkább a 2-est, ami 3-6 kilóig ajánlott.
2009. márc. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Pampers-t használok, az vált be a legjobban. A Libero is jó volt, viszont a Huggies-t utáltam. 1-essel kezdtünk, de azt gyorsan kinőtte. Most a 3-ast használjuk, az 6-9 kilóig jó. A kisfiam még csak 5700 g körül van, de a 2-es már nem jó rá.
2009. márc. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia.Én úgy tervezem,hogy moshatót veszek. Sok jót olvastam róla és a következő babát is kiszolgálhatja.
2009. márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!