Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha csak jóval a 12. hét után...

Ha csak jóval a 12. hét után derül ki, hogy beteg a baba, és meg kell szülni, az hogy történik?

Figyelt kérdés
Szörnyű lehet, sajnos az egyik ismerősömnek így kell megszülnie, a 16. héten. Mit mondhatnék neki biztatásként?
2009. márc. 5. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom ami történt. Néhány mondatban nagyon nehéz leírni, hogy mit szabad és lehet és mit nem szabad ilyenkor mondani.


[link]


Ha van lelkierőd akkor olvasgathatsz egy kicsit ezen az oldalon. Előtte nem biztos, hogy szerencsés lenne, de megpróbálhatod az ismerősödet erre az oldalra terelni, mert az biztos, hogy segít, hogy az ember nincs egyedül illetve kibeszélheti az érzéseit.

2009. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Igen, nagyon nehéz, mert nagyon várták már a babát. Remélem, minél hamarabb sikerül túljutniuk a nehezén, és nemsokára lesz egy gyönyörű pici babájuk. Az oldalba beleolvasgattam, de azt hiszem most nem bírom, én is terhes vagyok, és már potyognak is a könnyeim. De köszönöm szépen!
2009. márc. 5. 23:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaj Istenem!

Olyan nehéz ilyenkor valamit is mondani... együtt érzek a barátnőddel, én is elvesztettem már egy bébit. Nekem az segített, hogy próbáltam lefoglalni magam, másra gondolni, a kutyáimmal foglalkoztam, a munkába temetkeztem, nekem így jobb volt. Mi a párommal nem is beszéltünk róla, mert tudtuk, hogy sokkal nehezebb lesz elfelejteni. Nagyon nehéz volt, de el döntöttük, hogy túl lépünk rajta és nem bánkódunk ez miatt, ezen már úgy sem tudunk segíteni. Majdnem rá egy évre ismét terhes lettem, szinte csoda, de nem volt bennem egy percig sem félelem, hogy talán ezt is elveszítem vagy ilyesmi. Nem tudom megmondani, hogy miért, de én legbelül éreztem és tudom a mai napig, hogy makk egészséges és gyönyörű bébim lesz. Most már a 6. hónapban vagyok és eddig minden vizsgálatot a legjobb eredménnyel zártuk! Boldog kis mama vagyok! Szívből kívánom a barátnődnek, hogy Ő is legyen hozzám hasonló boldog kismama!

Erőt és egészséget nekik! Minden jót!

2009. márc. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sziasztok!

velem is történt már hasonló eset,és tudom,hogy nehéz,de.

Ne olvasgassátok azt az oldalt,mert én akkor még napokig aludni se tudtam! rajtam nem segített,sőt...

ezt legbelül,magunkban lehet csak lezárni! tudom,hogy nehéz,de menni fog! én is jelenleg terhes vagyok,keddre vagyok kiírva,ezzel csak bizonyítani szeretném,hogy sikerülhet!

jobbulást,és kitartás!

2009. márc. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!