Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy a pici moccant!?...

Lehet, hogy a pici moccant!? Olyat éreztem mintha az izmom begörcsölne, de olyan tompán.kb 4-5 mpig!

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
hány hetes vagy?én 31,ha feszülő érzéseg van az nem mozgás,csak ha olyasmit érzel mint mikor mintha vmi ideg rángatózna a hasad aljában.érdekes érzés,és idővel egyre szebb és meghatóbb lesz.jó dolog a babavárás!:)
2009. márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
15 hetes vagyok. Igen, ilyet éreztem, de többször is. Megmár éreztem olyat is h mintha csikiznének belülről, na ez volt érdekes érzés! :-D
2009. márc. 5. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt így nem igazán tudom eldönteni, hogy milyen érzés lehetett neked, mikor ilyet éreztél, ezt az izomgörcsfélét, de a csiki az már inkább jellemző a babára. Sokan sokféleképpen írják le, hogy mit éreztek először. A csiki, bugyborékolás, pillangók....

Én nem igazán éreztem ilyet. Nekem a 17. héten volt, hogy amikor előre dőlve ültem (ami gondolom nem tetszett neki) elkezdett odalent rugdosni, vagy boxolni. Nagyon gyengén éreztem még akkor. Na hát azóta már kész kis vasgyúró és nagyon erős!

27 hetes kismami

2009. márc. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!