Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus 5. körül kiírt...

Augusztus 5. körül kiírt kismamák ti éreztek már mocorgást a pocakban?

Figyelt kérdés
Augusztus 5-re vagyok kiírva,de nekem nem mocorog még a babám, már nagyon várom:)
2009. márc. 5. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia én az utolsó menszi alapján Júl. 28-ra vagyok kiírva, de az csak a 37. hetem lesz, majd.

Sajnos én sem érzek még semmit, pedig én is már nagyon várom. Remélem nemsokára érezni fogjuk. Te tudod már, hogy kisfiad vagy kisleányod lesz? Voltál már 4D-n? Mikor szeretnél menni?

Kellemes baba várást!

16+5 kismami

2009. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

10-én megyek vissza a dokihoz, remélem megmutataja magát a babám,mi Nyíregyházán lakunk és legközelebb Debrecenbe van lehetőség 4D-s ultrahangra, ezért mi 3D-et fogunk csináltatni,

boldog babavárást:)

2009. márc. 5. 19:53
 3/10 anonim ***** válasza:
SZiasztok! Első válaszoló! Nem értem tényéeg mért júli.28 ra írtak ki? Én is pont ma 16+5 vagyok! Aug.15 re vagyok kiírva!! :) Sajnos még én sem érzem a mocorgást!
2009. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet az a gond, hogy amit a menszi által számolnak és amit az ulrahang mutat az nem egyezik. A dokik pedig az ulrahangon megadott időt veszik alapul:)
2009. márc. 5. 20:22
 5/10 anonim ***** válasza:
2.vagyok! Nekem a mensi alapján számolták! És pont úgy jó! De az Uh alapján is pont akkor kell szülnöm! Na meg én 100% biztosra tudom mikor fogant meg a baba :))!
2009. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

en aug 2-ra vagyok kiirva,erzek mocorgast, csak nem rendszeresen. Nehany hete meg nagyon enyhe volt, most mar mikor erzem, tudom, h a baba , elotte nem voltam biztos.

En hetfon voltam orvosnal, a baba ulomagassaga 15 cm, es KISLANY.

szep varandossagot!

2009. márc. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 19 hetes vagyok (aug. 4-ére vagyok kiírva mensi alapján, de méretek szerint inkább júli 27 lesz a nagy nap), és már tudjuk, hogy kisfiú! :) Két hete éreztem először apró kis rángásokat, és egy hete már folyamatos a mocorgás. Én nagyon határozott bökdöséseket érzek, csiklandozás, vagy hasonló nem volt. De nem is csodálkozom, mert a 18 hetes ultrahangon olyan mocorgást rendezett, hogy követni is nehéz volt. ;)
2009. márc. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én aug.8-ra vagyok kiírva és holnap töltöm a 18 hetet.Nekem a 3. babám,így már 1 hónapja érzem.16 hetesen megtudtuk,hogy kislány.Hétfőn 18 hetes UH,remélem nem nőtt ki a kukaca!:)

2009. márc. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Augusztus 11-re vagyok kiírva. Már kb 2 hete érzek valami bugyborékolást, két napja pedig bökdösést. Nekünk fiunk lesz.
2009. márc. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek Boldod Babavárást kívánok:)
2009. márc. 7. 10:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!