Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek már előzőleg volt...

Akiknek már előzőleg volt vetélésük hány hetesen mentek védőnőhöz a következő terhességnél?

Figyelt kérdés
Én 5 hetes vagyok most és van a picinek szívhangja és 5 mm-es a baba,minden rendben,de azt mondta az orvos hogy az előzmények miatt várjunk még 2 hetet,mert korábban volt vetélésem.De olyan jó lenne ha már lenne kisknyvem,úgy gondolom hogy akkor már nem lehet baj.....,hülyeség igaz?
2009. márc. 5. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
En tavaly vesztettem el egy babat ,most mar 18 hetes vagyok es a nogyogyaszom azt mondta hogy varjul meg a kritikus tizenkettedok hetet es utana kezdjuk el a vizsgalatokat.Ugy is lett.Tavaly miutan minden vizsgalat meglett es bejelentettuk a csaladnak ,ra ket napra jott a baj...Kb.hat hetes lehettem.
2009. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2 korai vetélés után a dokihoz a munkám miatt csak 5 hetesen mentem,védőnőhöz csak 12 hetesen.
2009. márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a védőnő azt mondta hogy elég 11 hetesen menni először
2009. márc. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem vetélésem volt, hanem elhalt terhességem tavaly nyáron. Januárban, amikor volt szívhang, azt mondták sztk-ban, hogy nyugodtan mehetek a védőnőhöz. El is mentem, megkaptam a kiskönyvemet és már 14 hetesek vagyunk!!! :-)
2009. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
11 hetesen mentem a védőnőhöz
2009. márc. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
14 HETES KISMAMI:HÁNY HETES VOLTÁL AKKOR MIKOR KISKÖNYVÉRT MENTÉL?
2009. márc. 5. 19:56
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Két missed AB után engem is csak 12 hetesen "engedtek" védőnőhöz menni. Jobb is volt így. Az előzővel már 8 hetesen mentem, megcsináltattam az első vérvételt is, amikor 10 hetesen megtörtént a baj. Nagyon rossz volt magyarázkodni mkinek, meg még az eredményeim miatt be kellett menni a tanácsadóba és ott is elmesélni az egészet. :(

Várd ki azt az időt, amit a doki mond (én mondjuk a 12 hetet is kivárnám)!

Érdekes, h az első két terhességemnél elmeséltem mkinek, h terhes vagyok, és mindkettőnek rossz vége lett.

Az utolsónál tartottam a számat, persze pont az előző kellemetlen magyarázkodások miatt, és most van egy 4 hónapos tündérkém! :)

Jó egészséget kívánok, és rengeteg türelmet! És csak pozitívan!

2009. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is tavaly szeptemberben 9 hetesen elhalt a baba volt már kiskönyvem leletem minden:-(

Most 5 hetesen voltam először dokinál ,azt mondta várjuk meg a 8 hetet hogy legyen szivhang. Ott minden rendben volt és utána már mehettem a védőnőhöz. Azóta 14 hetesek vagyunk eddig semmi gond. Remélem ez igy is marad:-)

2009. márc. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló:az én babámnak is van már szívhangja,de jövőhéten megyek magán dokihoz vissza és majd meglátom ő mit mond.Én járok a nővédlmibe is és magán dokihoz is,egyik héten ide a másikon oda,így legalább minden héten látom a babám:)
2009. márc. 6. 09:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!