Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székesfehérvári Dr. Csetényi...

Székesfehérvári Dr. Csetényi nőgyógyászról véleményt mondani?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 18:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolsó. Hogy jössz te ahhoz hogy nem mondok igazat. Két hete bementem a kórházba mert barnáztam. ( előtte volt egy spontán vetélésem) nagyon megijedtem. A drága Doktor úr közölte velem hogy nem tartozok szfvárhoz. Érdekes mert a kislányomat ott szültem. Simán elküldött pedig mondtam neki hogy mi a helyzet. Na ennyit a dologról.
2010. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%
Még valamit elfelejtettem. Mi az hogy soron kívül hívja a betegeit. Akinek nincs orvosa az egész nap várjon hogy a dokik behívják soron kívül a betegeit. Ha nincs magán dokid akkor le vagy sz..va. Mivel különbek Csetényi betegei mint aki nem fogad dokit. Megmondom neked mert te pénzeled. Más meg üljön kint úgy is ráér. Gondolom most az a szöveg jön hogy mért nem fogadok magándokit. Képzeld a vetélésemnél volt fogadott dokim (úgy voltunk hogy az utolsót is oda adjuk) . Nagyon tisztességtelen volt velem. Még a 9 hétben sem volt szívhang. Váltig állította hogy minden oké. Elmentem sztk rendelésre de , du már missed ab volt. Pedig ez a doki is "sztár doki " Hát ennyi az én kis történetem. Azért most már kicsit érthetőbb , nem?
2010. ápr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ma voltam kötelező UH-on nála. Nem volt különösebben paraszt, csak kiakadt, hogy miért azon a héten mentem - ekkor küldött a saját dokim. Kb. 2 3/4 órát vártam a 2 perces vizsgálatra, pedig a sorszámos cetli szerint csak 9-en voltak előttem. Nem mutatott meg semmit, úgy kapkodta az ultrahangfejet, hogy gyakorlatilag semmit sem láttam a babámból, végig az asszisztensnek diktálta az adatokat, hozzám nem is beszélt. A páromat sem engedte be, hogy megnezhesse, a szívhangot sem hangosította ki. Onnan tudtam, hogy jól van, hogy a legvégén a "jó szívműködést" is bediktálta az asszisztensnek. 9 előttem lévő helyett bementek még vagy 10-12-en, és ebből csak 3 "pizsis" volt akit leküldték az osztályról. A többi saját beteg - az övé, meg még másik dokik is érkeztek a sajátjaikkal, és nekik valahogy nem 2 perc volt. Ez van, ha nem nála fizetsz zsebbe... darabáru vagy a szalagon.
2011. márc. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az én estem nagyon friss még... Én előző héten a terhességem 8. hetében elkezdtem vérezni, el is ment a baba. Befektettek a kórházba és az egyetlen normális doktor velem a Csetényi doktor úr volt, ő is fejezte be művileg a vetélésem. Miután kiengedtek és kedden vissza kellett mennem, egyből megismert, előre köszönt, kérdezgette, hogy mi van velem és nagyon alaposan meg is vizsgált! Pedig én semmi pénzt nem adtam neki és előtte is ismertem. Szóval, ha én reménykedtem, hogy van magánrendelése és mehetek hozzá....

A másik meg, ha veled 1x bunkó volt mi van akkor? Neked nem szokott rossz napod lenni? Te nem szoktál mással bunkó lenni?

2011. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Sziasztok!


Nem tudja valaki, hogy a Csetényinél mennyi egy vizsgálat, velem nagyon normális volt 7hetesen elvetéltem és ő volt pont bent éjszaka ő végezte a műtétemet is és reggel is bejött elmondta, hogy minden rendben volt és 2hét múlva menjek be szövettani eredményért?!

2011. jún. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Utolsónak!8000ft a vizsgálat és uh a magánján.Én csak ajánlani tudom.A 2. babámat szülöm nála szeptemberben.
2011. jún. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!