Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24,5 hetesen 5 kg? Nem tul sok?

24,5 hetesen 5 kg? Nem tul sok?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam dokinal.Megmerte a sulyomat,egy honap alatt hiztam 3 kg-t.Lattam h nem tetszett neki de nem szolt egy szot sem.Megkerdeztem h mennyit szabad hizni a terhesseg alatt,azt mondta h 10 kg-t.Azt mondta h nem fog bantani ha kicsit tobbet hizok.Mire en azt talaltam mondani h most engem jobban erdekel a kicsi egezsege mint a kiloim.Hat ezen elege kiakadt.

Nem kezdtem suly tobblettel a terhesseget es nem is latszik h 5 kg-t hiztam mert csak a nagy pocakom van,hatulrol nem is latni h babas vagyok.

Nem zabalok,rengeteg gyumit eszek es kulonben is azt olvastam h az igazi suly gyarapodas a felidon tul indul be.

Lanyok,ugye nem csak en vagyok igy ezzel?Titeket nem piszkal a doki?Nem erzem soknak ezt az 5 kg-t es nem is erdekel csak a babo egezsege.Miert olyan fura ez?


2009. márc. 5. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
nem sok 5 kg.
2009. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Rúgd jól seggbe a dokit! :) Nem sok az az 5 kiló! Nagyon nem! Más ilyenkor már akár 10 kilónál is tarthat, mégsem cseszegetik! Én most vagyok 7 kiló plusznál. A védőnő és doki sem piszkál. Amúgy szerintem sem a kilók számítanak. Nekem is mindig az a legfontosabb, hogy egészségesek maradjunk! Azért arra figyelj, hogy ne havonta jöjjön fel 3-3 kiló!

Amúgy meg rajtam sem látszik sem elölről, sem hátulról, hogy babás vagyok. Nekem is pocira ment. Az viszont óriási! :)

27 hetes kismami

2009. márc. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy csak 5 kilónál tartasz!! Én 20 hetes vagyok és most tartok 10 kilonál!! Na? :-D
2009. márc. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez még nem gáz, de tényleg figyelj oda! Elég nehéz utána leadni a plussz kilókat, ill. súly megterhelheti az izületeidet. Nagyon könnyű elgaloppírozni! A következő babánál majd én is jobban oda akarok figyelni, mert bizony nagyon fájtak a térdeim, pedig szülés után "csak" 7 kiló maradt rajtam, amiből 3-at 4 hónap alatt leadtam a többi nagyon ragaszkodik... :(

Nekem is a vége felé jött fel az a néhány, mert kevesebbet mozogtam (alig bírtam menni), és bizony csak egy kicsivel ettem többet (és sajna kívántam az édességet), mint addig, mégis jópár kiló lett a vége.

2009. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!En is azon csodalkoztam h miert furcsa az a dokinak h nekem a baba egezsege a fontosabb es nem a kiloim szama???
2009. márc. 5. 19:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Azert majd oda figyelek:)
2009. márc. 5. 19:16
 7/9 anonim ***** válasza:
12 kg-t szoktak mondani. De hány kismama van, aki 20-25 kg-t is felszed a terhesség végéig??? A nővérem is 28 szedett fel, ráadásul utána le se tudta adni, rögtön jött a második baba. Ő másfél éves, és a nővérem vékonyabb, mint a kezdetek kezdetén! Úgy leadta a felesleges kilókat, pedig nem csinál semmit, most kezdett el tornázni, nagyon csinos. Szerintem tejesen alkatfüggő ez az egész. Ráadásul te vékony is voltál, és most sincs rajtad felesleg!!! Még szép, hogy ennyi rádment! Én is vékony vagyok/voltam, most 19. hetes vagyok és +8 kg-nál tartok, de semmi nem látszik, csak a pocim! Igaz, hármasikrekkel vagyok.
2009. márc. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hu,harmas ikrek!!!Nem semmi:)Hogy birod?
2009. márc. 5. 22:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Lekopogom, eddig nagyon jól. Tényleg nincs semmi problémám, és eddig se volt. A babák jól fejlődnek, szépen növögetnek, és szinte egyformák. A héten derült ki, hogy három kislányunk lesz. A védőnőhöz még csak egyszer jutottam el, kíváncsi vagyok, jövőhéten, ha mennem kell, akkor mit fog szólni a kilóimhoz. Bár hármasikreknél biztos nincs meg, mennyit "lehet" hízni. De engem ez nem is érdekel. A lényeg, hogy ők megkapjanak mindent, és minél tovább benn maradjanak. Szerintem amúgy a te dokidnak is inkább az volt a baja, hogy egy hónap alatt híztál ennyit. Csak hát szerintem vannak olyan időszakok, amikor hetente 1-1 kiló feljön, máskor meg szinte semmi. Ne foglalkozz ezzel.
2009. márc. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!