Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes kismama vagyok. Egy...

31 hetes kismama vagyok. Egy pár órája elég erősen görcsöl a hasam alúl. összehúzodások nincsenek. Ugye nem indul be a szülés? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Hali! nagyon figyellj magadra! voltak e esetleg npokkal vagy hetekkel ezelőtt joslofájásaid? mert ha voltak akkor ez akár a szülésé is lehet, de mivel 31 hetes vagy igy nemhiszem lehet hogy ez megint csak joslo! vigyázz magatokra!irj hogy mizujs? most is fáj görcsöl? ülni állni feküdni birsz e??
2011. ápr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem a biztonság kedvéért hívj fel egy dokit..
2011. ápr. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy irtatok.Lezuhanyoztam,vettem be magnéziumot és szerencsére elmúlt.Kicsit megijedtem...
2011. ápr. 24. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!