Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki akinek 32 hetesen...

Van valaki akinek 32 hetesen 3110-es volt a méhszája?

Figyelt kérdés
Meddig lehet kihúzni?Az orvos azt mondta ha egy hét múlva visszamegyekés jobban kinyílik be kell feküdnöm a kórházba.Most sok sok pihit mondott de van egy kisfiam mellette nagyon nehéz.Hasonló cipőben volt valaki?
2011. ápr. 22. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem már 32 hetesen, végig nyitva volt külső belső méhszáj, és méhnyak is csak 1.5 volt, tehát 1.5111 volt az értékem.Engem is be akart fektetni a doki, de saját felelősségre otton maradtam, és 36. hétig non-stop feküdtem megemelt ággyal.De akkor még nem volt másik gyermekem, megtehettem.Aztán végül kiírás előtt négy nappal szültem, akkor már 2.5 újjnyira nyitva voltam, három óra alatt lett meg a baba.
2011. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!