Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehetett ez? tegnap...

Mitől lehetett ez? tegnap éjjel 1 után felkeltem, és 4 után aludtam el.

Figyelt kérdés

nagyon szenvedtem,ami érdekes volt,hogy úgy éreztem a bébi "kiugrik"belőlem ,olyan aktív volt,mint még eddig soha.nem tudom mire vélni,csak érdekel másnak is szoktak-e ilyen éjszakái lenni?az igaz,mióta babát várok nyűgösebbek az éjszakák,de ez most durva volt.

24hetes vagyok


2009. márc. 5. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem lehet, hogy a front a hibás? Én a terhességem utolsó harmadában minden éjjel fent voltam 3-4 órát. A lányom rendszerint hajnal 2 körül kezdett rodeózni a hasamban.
2009. márc. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

mivel sokaknál olvastam hogy különböző problémáik vannak a front miatt,nekem is megfordult a fejemben,csak arra sem akarok mindent fogni.

köszönöm a válaszod,valószínűnek tartom,hogy igazad lehet.

2009. márc. 5. 10:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyjából a 20. héttől kezdve több kevesebb sikerrel alszom át az éjszakákat. Annyiban különbözök Tőled, hogy én el sem tudok aludni. (én, aki képes voltam kilenckor ágybaesni előtte) Hála az égnek, egyáltalán nem vagyok reggel fáradt, csak unom, hogy rajtam kívül az egész család durmol, én meg lesem az órát. Kitartás. Ja, és bónuszként az én kis tündérkém is éjszakánként rendez bulikat, de márcsak kb. két hétig.
2009. márc. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk már egész jól kialakult az ébrenlét-alvás szakasza. Az én kincsem nap közben , délelőtt és kora délután nem annyira aktív, persze akkor is mocorog és rugdos, de nem annyit. Majd délután 5 után indul a műsor és sokszor megállás nélkül eltart éjfélig is. Akkortájt szoktam csak elaludni. Éjszaka legalább 3-4 szer kelek fel (pisilni, átfordulni a másik oldalamra). Ezért tudom, hogy hajnali 5-ig alszik, és 5-6 körül, gyakran reggel 8-ig is tombol. :) Majd megint folyt.köv.

Már most sokat dirigál, hogy mikor hogy aludhatok, mert nem mindegy. Gyakran egyik oldalam sem tetszik neki!

Amúgy nálatok is lassan kialakul ez az ébrenléti-alvási szakasz. Ez babafüggő!

27 hetes kismami

2009. márc. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!