Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes terhes vagyok es...

33 hetes terhes vagyok es hasmenesem van-lehet a babanak valamilyen baja ebbol? Esetleg lehet, hogy a a sok gyogyszertol megy a hasam, amit szedek?

Figyelt kérdés
Magne B6, osszehuzasgatlo gyogyszer, vitaminok, 50 mg-os vas, homeopatias gyogyo hatfajasra es alvaselosegitesre..Magyarorzagon is ennyi mindent szedtek??
2009. márc. 5. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nálunk mindenki annyit szed, amennyire szüksége van. Vagyis fölöslegesen nem kell szedni semmit! De gondolom te sem fölöslegesen szeded! Az egy jó kérdés, hogy mitől mehet a hasad, itt nem igazán orvosok válaszolnak, így én azt tanácsolom, menj orvoshoz, ő tud biztosat mondani! Amúgy mehet a hasad valami vírustól, vagy a sok magnézium, vagy akár a vas. Vagyis sok oka lehet. Nézesd meg! Arra viszont nagyon figyelj oda, hogy hasmenésnél igyekezz a folyadékot pótolni! Kiszáradhatsz és az lehet veszélyes a babára! Amúgy nem lesz gond! Minden jót!

27 hetes kismami

2009. márc. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom gyors valaszt, tudom, hogy nem orvosok valaszolnak, de megnyugtato, ha valakinek hasonlo baja volt, mert ilyenkor minden uj..azota a gyogyszeresz tanacsara abbahagytam a a magneziumot es ugy tunik elmult a hasmenesem..koszi megegyszer, Neked is a legjobbakat!
2009. márc. 6. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!