Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap óta valami barnás...

Tegnap óta valami barnás vékony, nem sok váladék féle jön ki belőlem, kicsit fáj is az alhasam. Ez már a nyákdugó? Annak nem egyben kell kijönnie, mert nekem hol van hol nincs. Ez már a vég? 39 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:

VÉG???NEM,EZ EGY ÚJ ÉLET KEZDETE LESZ:-)))

Amugy nem egyben kell,hogy távozzon,nekem is napokig volt!

A szülés napján pedig egy nagy csomóban jött ki a többi!

Még akár túl is hordhatod pár napot!Fájások még nincsennek?

Könnyű szülést kívánok!

2009. márc. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Meg mondom őszintén, hogy nem tudom milyen az, a derekam fáj és azt a fura érzést érzem, mintha megakarna jönni és kicsit feszül lent a hasam.
2009. márc. 5. 09:03
 3/7 A kérdező kommentje:
Kicsit erőtlennek érzem magam
2009. márc. 5. 09:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Tegnap megnézte a doki a méhszájat azóta van minden tünet.
2009. márc. 5. 09:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet attol is,hogy megpiszkálta a dokid!De egyébként itt is van már az idő!A fájásokat megfogod ismerni,ne félj,azokat nem lehet összetéveszteni!

9hóg baba anyukája(1 válaszoló)

2009. márc. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

39+ 4 napos vagyok.

Nálam is pont ugyanez van kedd óta, akkor voltam dokinál és nézte a méhszájat(2111)

Tegnapelőtt, meg tegnap este elég sokat keményedtem, de jóslóim nincsenek.

Szombaton és vasárnap is megyek CTG-re.

2009. márc. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nálam vasárnap kezdődött el a nyákdugó folyni, először olyan volt mint a takony kis alvadt vérrel. Kedden reggel elkezdett fájni a hasam, lent, mint mikor meg akart jönni.

Este bementünk az ügyeletre, mert magas volt a vérnyomásom, de a doki azt mondta azok még nem igazi fájások, s teljesen zárt vagyok. Hazajöttünk, hajnalban elkezdett fájni a hasam

4 kor már nagyon fájt, s mértük 10 percesek voltak a fájasok, majd 8 órától már 5 percesek. Vettem egy forró fürdőt, arra sem múltak el a fájások, de a vízben elviselhetőbb volt.

11 körül a maradék nyákdugó is elment, akkor egy nagyobb darab nyúlós izé jött belőlem, s már véresebb is volt. Felhívtam a dokit, behívott a kórházba, már 2 újjnyira nyitva voltam, bent is tartott, s este 9-re meglett a baba.

Figyeld a fájásokat, s ha rendszereződnek, mért az időt. Esetleg vegyél egy forró fürdőt, s ha elmúlik, akkor csak jósló, de ha erősödik a fájás, akkor lehet beindult a szülés.

2009. márc. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!