Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatmozgást figyelő...

A magzatmozgást figyelő táblázat kitöltésénél akadtam problémám! Azt nem értem egy nap csak egy azonos órában kell 10 m. Mozgást felirni, vagy többször?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sose kellett ilyet kitöltenem (három babát hordtam ki), de úgy tudom reggeli ebéd és vacsora után szokták egy órán keresztül számolni a mozgásokat. És inkább az a kényeg, hogy a mozgások száma hasonló legyen, ne csökkennyen és nem a száma.
2009. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem egyszer kellett.
2009. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors a válaszokat!
2009. márc. 4. 21:13
 4/5 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen mi a lényege ennek az MRT táblázatnak?
2009. márc. 4. 21:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Napi 10 mozgásnak kell meglenni.Pont az a lényege,h így figyelheted,h minden rendben van-e vele.Mert hiába mozgott reggel 7-kor 10x,ha utána este 10-ig egyet sem.Akkor esetleg vmi gond is lehet.Nem az a lényeg,h egyszerre meglegyen a 10,hanem,h egy napra elosztva meglegyen.
2009. márc. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!