Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik ultrahangra érdemes az...

Melyik ultrahangra érdemes az apukával menni?

Figyelt kérdés

2 hét múlva megyek az első vizsgálatra, akkor leszek 7 hetes, és nem tudom, párom is jöjjön-e.

azt sem tudom milyen gyakran van ultrahang...

Ja, meg tudom hogy ez az első nem hasi, hanem hüvelyi, szóval ezért sem tudom, bejöhet-e valaki...


2011. ápr. 21. 15:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az én férjem mindenhova jön velem. Dokihoz, védőnőhöz, az összes ultrahangra, még a hüvelyire is. Nem akar kimaradni semmiből. És ez olyan jó érzés. Szerintem egy bensőséges, meghitt kapcsolatban, nem értem miért kellene szégyenkeznem a férjem előtt! Látott már úgy, de amúgy meg a fejemnél szokott álni. Szerintem te se hagyd ki a párodat semmiből, sokkal közelebb kerültök egymáshoz ezáltal.
2011. ápr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az én párom is mindig bent volt..és nagyon élvezte az uh-kat. Sajnos a terhességem alatt kétszer csináltak biopsziát, és egyéb vizsgálatokat is...de ő mindig fogta a kezem...eleinte furcsa volt, hogy látja (hüvelyi uh, kenetek) de érdekli őt és kíváncsi...azt mondta, ha muszáj lesz ő nagyon szívesen segít nekem/orvosnak/szülésznőnek világra segíteni a lányát. Én is csak azt tanácsolom, hogy mindenhová hívd el a párod, legyen a részese a dolgoknak, szokjon hozzá, hogy orvosok vizsgálgatnak, és így majd a vége is könnyebb lesz!


Üdv.:

30 hetes km.

2011. ápr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A 12. héten nagyon jó volt. Mindene látszódott, lába, karjai, fejecskéje (kivéve persze, hogy fiú vagy lány), és felébredt, és kapálózni kezdett mint egy kis bogár.

Jó nagy helye volt, és ide-oda úszkált, irtó aranyos és megható volt, tök jó fotót is nyomtattunk róla, ahogy fekszik.

2011. ápr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én egyszer cipeltem el, a doki nem igazán örült hogy ott van apuka, neki sem volt egy nagy élmény. Egyébként nagyon jó apa, ettől függetlenül.
2011. ápr. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Engem a párom minden vizsgálatra elkísér ragaszkodik hozzá.Az első uhm 6+6 hetesen volt és már hasit csinált a doki,párom is bent volt és képet is kaptunk.Jövő héten lesz a 12 hetes így tervezzük ezt is.11+5 hkm
2011. ápr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Én egy kispapa vagyok :)


Nagyon szívesen bemennék a párommal (8 hetes), el tudok vonatkoztatni, és nagyon érdekel is a pici, mégha csak egy kis folt is látszik!

Eddig két nőgyógyásznál voltunk, az elsőnél gond nélkül bemehettem, de a második, idősebb figura úgy kiküldött, hogy öröm volt nézni. Sőt nem is a doki, hanem a kb 62 éves Ursula nővér. Szegény kismamám elég fiatalka még, első babás és nagyon izgul, szívesen ott lettem volna, neki is biztos jó lett volna. Én meg nem akartam hepciáskodni, mert csak még idegesebb lett volna.

Ursulánk utána meg mondogatta neki, hogy "az ő idejében bizony még a váróba sem mehettek be a férfiak".


Szóval ilyen is van, sajnos ezek a nénikék elfelejtik megnézni a naptárt vagy a személyi igazolványukat.

2011. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!