Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik ultrahangra érdemes az...

Melyik ultrahangra érdemes az apukával menni?

Figyelt kérdés

2 hét múlva megyek az első vizsgálatra, akkor leszek 7 hetes, és nem tudom, párom is jöjjön-e.

azt sem tudom milyen gyakran van ultrahang...

Ja, meg tudom hogy ez az első nem hasi, hanem hüvelyi, szóval ezért sem tudom, bejöhet-e valaki...


2011. ápr. 21. 15:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Az amire mész még hüvelyi lesz. Arra nem vinném be a férjemet.


ami partnerbarát uh az a 12, 18. és a 32. heti ezek kötelezőek az sztk rendszerben.


Ha magánorvosod van biztos van több is és az időpontot is lehet úgy alakítani hogy ott lehessen a leendő apuka.


Bejöhet én a kislányomat muszáj voltam bevinni persze leült a székre de férjet nem vinnék a vizsgálóasztal mellé.

2011. ápr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Férjeden múlik.

Mindegyik ultrahang nagy élmény, még az elsők is.

Párom 9 hetes uh-on volt velem először, és amúgy az összesen bent volt utána. Mindegyiket élvezte. :)

A 12 hetes, és a 18 hetes uh-on már sokat látni, az biztos tetszene neki is. Ha pedig mész 4D-re, akkor oda is vidd a férjedet, mert az szupi! :)

2011. ápr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én a 12.heti vagy a 18.heti uh-ra hívnám mert ott már vszínű megmondják a nemét is.Inkább a 18.heti genetikaira.

Az én férjem majdnem mindre eljött:-)

2011. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én 8hetesen megyek majd és én szeretném ha a párom velem jönne :)
2011. ápr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

köszönöm, akkor azt hiszem a következőre hívom el. Azt mondta, hogy szeretne jönni, és megoldja, hogy el is tudjon, de én ismerem őt, eléggé prűd, és lehet megviselné a szituáció. Meg, először szeretnék megnyugodni, és jó híreket hallani.

A következő 12. hetire pedig együtt megyünk, és akkor már ő is látja majd... jujj de várom.

2011. ápr. 21. 16:24
 6/16 anonim ***** válasza:
velem a párom majdnem minden vizsgálatra eljön mivel másik városba járok dokihoz, eddig csak most a 12 heti uh volt bent és nagyon nagy élmény volt a számára :)
2011. ápr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mi is két hét múlva megyünk a 7 hetesre, de az én párom már előre kijelentette, hogy ő bizony bejön, mert szívhangot akar hallani!

Engem nem zavar, hogy hüvelyi az uh! Látott már úgy!:)

Ráadásul nyilván a fejemnél a vizsgálatkor!

2011. ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az én párom eddig mindegyiken bent volt és nagyon élvezte!


24 heteske

2011. ápr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
12 heti 18 heti.A 12 heti már nem hüvelyi és hallhatod a szívverését.A 18 hetin meg meg tudják mondani a nemét.Az utána lévőkön meg egyre emberibb formája lesz a picinek.azok azért nagy élmények.
2011. ápr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Velem mindre bejött. A doki betakart a hüvelyinél, nem volt kellemetlen.
2011. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!