Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24+5-hetes kismama! Ha megszül...

24+5-hetes kismama! Ha megszületik a baba, milyen játékot ajánlotok, hogy vegyünk? Milyeneket érdemes?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyelőre nem kell semmi! Majd egfy kicsit később jól jöhet egy játszószőnyeg, meg színes, csörgős játékok, amit meg lehet fogni! Jó babázást majd!
2009. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is most várom a babámat, másnál láttam a következőket:elsősorban:zenélő forgó na azt vettem is a teszveszről.Megint másnál pihenőszéket játékkal és játszószőnyeget.Na ezeket meg kaptunk, beruházni nem ruháztam volna be rá,mert nem állunk úgy anyagilag.És láttam puha színes kockákat, meg ugye rágóka,csörgő.De szerintem úgyis adja magát, de egyenlőre én a zenélő forgón kívül mást nem vennék.Kaptok is meg ahogy nő látod mi az ami lekötné.majdnem 33 hetes
2009. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!


az is jó ami a kiságy oldalánál van,h forgassa a fejét. keljfeljancsit fiam 2hetesen már pofozta az is jó.. és mi vettünk neki olyan zenélős,villogós játékot, ami alá lehet feküdni,és a pici tudja rugdosni ütögetni..mi 6hetesen fektettük alá ragyogott a szeme,2hét alatt megtanulta h lehet pofozni.. lassan másfél éves lesz,de a mai napig ez a sláger

2009. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!