Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babádat mikor érezted...

Második babádat mikor érezted mocorogni először?

Figyelt kérdés
Most vagyok 13 hetes és az előbb ugyanazt éreztem mint anno 18 hetesen, nem tudom csak képzelődök?
2011. ápr. 20. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Elsőt 21 hetesen,másodikat 16-17 hetesen.
2011. ápr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az elsőt 20 hetesen,a másodikat 11 hetesen bizonytalanul, de 13 hetesen már erőteljesen- akaratosabb és mozgékonyabb is lett mint a nővére :)


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv: 2 gyermekes,19 h.km.

2011. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az elsőt 17 hetesen, a másodikat 16 hetesen :)

Nem biztos,hogy képzelődsz, mert a másodikat hamarabb megérzik a kismamák.De attól is függ,hogy a lepényed hol helyezkedik el,mert ha a mellső falon van, akkor tompítja a magzatmozgásokat :)

Gratulálok a babához! :)

2011. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát,nem mindenkinél a lepény elhelyezkedése a döntő! A 3. babánkat csak a 18. hét küszöbén kezdtem érezni, pedig jó helyen tapadt a lepény.


2.voltam

2011. ápr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak személyes tapasztalatból írom, mert a lepényem a mellső falon van és nem érzem annyira erősen a pici mozgását,mint a kisfiamnál.Persze nem döntő, de befolyásolhatja,hogy mennyire erősen érzi, azt nem,hogy mikor mozdul meg először :))
2011. ápr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!