Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki kisfiút vár milyen nevet...

Aki kisfiút vár milyen nevet ad majd a Manónak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 14:32
1 2 3 4 5
 41/49 anonim válasza:
Nálunk is kiderült,hogy kisfiú lesz,(van már egy kislányunk)és a Richárd Tamás nevet választottuk neki.23.hetes kismami
2009. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
61%
Mi még nem egyeztünk meg.Én szeretném a Róbert István nevet adni neki.Majd kiderül mi lesz a párom javaslata!Aki pedig legyökerezte a Bendegúz nevet javaslom frissítse fel emlékezetét a himnuszból!Gyönyörű magyar név,de hát ehhez ismernie kéne a magyar himnuszt!!Gondolom rokona vagy Király Lindának!!!
2009. márc. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
A Richárd nekem is teteszik, de így hívják az öcsémet, így ez kilöve. :)
2009. márc. 8. 08:43
 44/49 anonim ***** válasza:
Teodor-t kapta ha jön még egy kisfiú akkor ő: Bendegúz vagy Sámuel, vagy mindekettő lesz :D
2009. márc. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Nekünk Koppány Csongor lett a manó mert mi sem egy véleményen voltunk! Az a durva, hogy 10 gyerkőc volt az osztályon egyedül az én manómnak lett magyar neve!
2009. márc. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim válasza:
Nálunk Tamás lesz az apja után, de csak mert nekem is így tetszik :))
2009. márc. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim válasza:
Szabolcs ez az egy név tetszet a férjemnek és nekem is.Egy 37 hetes kismama
2009. márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
meg nem dontottem. Roli. Andor. ezek a legvaloszinubbek. tetszik az Andras, Peter, Attila is.
2009. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:
Gergö -ezt valasztottuk.Kiirtam nehany nekem tetszöt, a ferjem ele raktam es mondtam karikazza be azt, amelyik neki is tetszik. Amugy en sem tudtam volna könnyen dönteni.
2009. márc. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!