Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik voltak felfázva...

Kismamák, akik voltak felfázva terhesség idején, az milyen tünetekkel jár?

Figyelt kérdés
Mert gondolom, hogy az nem normális, hogy naponta legalább 10-15-ször kell pisilnem menni, de csak pár cseppet tudok kisajtolni magamból.
2009. márc. 4. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan tünetekkel jár, mint nem terhesen. Fájó, csípő érzés, nehézkes pisilés, stb. Legalábbis nekem mindig fájt, meg csípett. Ha csak sokszor pisiltem, nem voltam felfázva. De ettől még másoknál máshogy lehet.
2009. márc. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sajna nem vettem észre a felfázást, de a laboreredmény kimutatta!
2009. márc. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia


Nálam: viszketett és elég sokszor mentem pisilni, fájt a hólyagom. Én azt hittem, hogy csak valami fertőzés, elmentem dokihoz. Aki két hétig folyamatos antibiotikum kúrára fogott, mert olyan durva volt a felfázás, de szerencsére semmi komoly baj nem lett.

2009. márc. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én sajna 2 hete voltam felfázva,nem is annyira a sűrű pisiléssel kezdődött hanem hogy az utolsó cseppek már szinte fájtak és ez minden pisilésnél egyre fájdalmasabb volt. Egyik délután kezdődött és este már sírva mentem wc-re mert tudtam hogy csak pár csepp fog jönni de az nagyon fáj,lüktetett az egész mindenem ott lent :-( Elmentem másnap dokihoz és egy hetes Augmentin kúrára fogott,de már másnap nem szenvedtem tőle. Nem szabad vele viccelni mert el is durvulhat. 14 hetes:-)
2009. márc. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!