Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tünetekkel jár, vagy...

Milyen tünetekkel jár, vagy járhat egy terhesség?

Figyelt kérdés

Az összes tünetre kíváncsi vagyok, mivel eredmény csak karácsony körül lenne, és ha előtte bármilyen tünetet érzékelhetnék akkor szeretném tudni, hogy lehet - e az baba.

A ciklus.hu szerint ma van a peteérésem. Ha csak ma hajnalban 3/4 6-kor tudtam együtt lenni a párommal, és utána erre megint csak este lesz lehetőségünk, lehet rá esély, hogy sikerüljön a baba?

Bár eddig két nap kihagyással minden nap voltunk együtt. Nagyon szeretnénk már babát.


2007. dec. 7. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia..ne aggodj...ha jonni akar akkor jon majd.Kezdeti tuneteket irok...nekem is megvoltak:mellek erzekenysege, fajasa, viszketese, alhasi fajasok(mindjart megjon erzes de mar joval az esedekes ciklus eslo napjan), levertseg, faradsag, ingerlekenyseg......ekkor meg nem tudtam a terhesseget. Amikor mar tudtam akkor jelentkeztek a szedules, hanyinger, szagok es etelek megutalasa, mellek megnagyobbodasa(Pamela Anderson elbujhatott volna mellettem, 2 szammal lettem nagyobb).Nekem ennyi volt, remelem segitettem, 8 hetes kismama.
2007. dec. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire rágörcsölsz a babára, nem akarlak elkeseríteni, de lehet jóval később lesz csak, mint ahogy szertnéd. Sokkal jobb megoldás, ha nem törődsz semmivel, és szeretitek egymást a pároddal. Akármilyen tüneteket ideírunk neked, tuti "érezni" fogod, mert érezni akarod.

A jellemző tünetek a hajhullás, hasfájás, mellfájás, mellnagyobbodás, mellviszketés, álmosság, hányinger, hányás, szédülés, derékfájás, szeméremajkak elszineződése, szagokra való érzékenység, kaja megkívánása vagy undora...stb.

Kívánom nyugodj meg, és próbálj "lazán " állni a kérdéshez, több sikered lesz, hidd el:-)

14 hetes kismami

2007. dec. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A fentiekben leírt tünetek nagyjából azok amik terhesség idején vannak, azonban ezek legtöbbször az 5. héten jelentkeznek és a 7. héttől erősödnek, amíg el nem jön a nap amikor a mensi esedékes lenne addig nem lesznek egyértelmű tünetek. Vannak tesztek, amik kimutatják a 9 napos terhességet, csak tesztelgetni tudsz, de az sem ad biztos eredményt, sokaknál csak 2-3 héttel az eset után lesz pozitív a teszt. A netes kalkulátorok helyett ajánlom az ovulációs tesztet, az biztosabban megmutatja, hogy mikor van peteérésed.
2007. dec. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A korai tesztelést meg nem ajánlom,mert csak kidobott pénz,ráérsz egy hetes késéssel tesztetlni.Ami a mi családunkban bevált az a vizeletcseppentős,amúgy is olcsóbb tesztek,anyának 3 nap késéssel mutatta ki hugit.Nálam a három perc helyett kb. 7 mp alatt adott pizitív eredményt a hatodik héten.

Az álmosságban,fáradtságban,ne ilyen picit kimerült vagyok dolgot várj,hanem drasztikus változásokat.12-13 óra alvás az lesz a minimum,de volt olyan,h 16órát is aludtam.

Amúgy én a 6. hétig szinte teljesen tünetmentes voltam.Egyszer feszült elötte a mellem.Meg feltűnt,h egy kicsit nőtt...mostmár majd 1,5 kosárral lett nagyobb.A hányinger és a szagokra való érzékenység csak a 7. héttől jelent meg.

Ne görcsölj a babán..maj jön,ha akar.(Hidd el tudom mit beszélek,nem akartuk,de még nem lehetettett,védekeztünk,és megfogant.)

2007. dec. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! én nem terhességi tünetet írok, neked, mert sztem azokat már leírták mások! Ha ma van peteérésed, akkor megvan az esély a babára! Azt írtad, hogy ezelőtt is gyakran voltál együtt a pároddal. Mivel a spermiumok a méhedben még 48 órát is képesek életben maradni, még arra is van esély, hogy még egy korábbi együttléttől esel teherbe! DE azért ma mindent bele!:) Sok sikert! (de mégis írok pár terhességi tünetet, amik nekem is voltak nagyon az elején: mellfeszülés, görcsölgetés, álomosság, fáradékonyság)
2007. dec. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kevésbé ismert tünet: enyhe nátha szerű folyamat, és erős váladékozás (mindenféle: fül, orr, szem, nyál, erősebb tejföl szerű folyás vérzés helyett, pattanások)

Legyetek együtt ma, csak ne görcsösen, de ha nem jönne össze a ma esti, akkor a reggeli is ugyanúgy ér!:-)) És persze a két nappal ezelőtti is, mert még élhetnek a hímivarsejtek, és ahogy kilökődött a petesejted már ott álltak készenlétben. Sok sikert!

2007. dec. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljes a tünetek listája :-)) de ne ijedj meg, nem mind és nem egyszerre jön! Hozzáteszem az enyém: nagyon megkívántam bizonyos ételeket (nyers hagyma, hús hússal), nem bírtam a csokoládé és cigiszag gondolatát sem és majd' leszakadt a derekam. Folyás, akár barnás előfordulhat.

A baba akkor jön össze, ha ellazulsz és nem is gondolsz rá. Szerelemből legyetek együtt, azt megérzi! ;-))) Drukkolok!

2007. dec. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szia itt mar mindent leirtak,en csak azzal egeszitenem ki,hogy tobb mint egy eve vezetem a ciklus.hu-t es igaz van is egy babam de nem attol,most megint babat tervezunk es a ciklus.hu szerinti ovulacios napokon tettuk augusztus ota es eddig semmi.ebben a honapban mar ovus tesztet is hasznalok es remelem bejon.de ne eld bele magad nagyon hogy ennyi eleg hogy a jo napon csinaljatok,nekem 15 napos keses utan mar mosoly volt az arcomon,aztan csalodottsag.hasznalj tesztet is,es remeljuk bejon:)
2007. dec. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
mi 1 évig próbálkoztunk a párommail. Meguntam a sok idegeskedést és magamban eldöntöttem hogy nem próbálkozunk hiába. (csak jövöre)kipróbáltunk mindent, de nem jött a pici. nem töröttem a gyerekkel, 2 hónapja már. még a mensimmel se.aztán megnéztem és már 4 napja megkellet volna jönnie. hátha sikerült most. neked is ezt ajánlom. ne úgy legyetek eggyüt a pároddal és most sikerülni fog mert biztos hogy nem fog.
2007. dec. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!