Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptember elejére kiírt...

Szeptember elejére kiírt kismamák, hogy vagytok, mit éreztek, miket tapasztaltok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 06:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Kicsit jobban vagyok mint hetekkel ezelőtt, de a hányás néha még jelentkezik...teljesen váratlanul, émelygés nélkül:-(

Túlzottan jó étvágyam nincs, és ha eszem - de nem sokat - utána órákig úgy érzem, mintha nagyon teleettem volna magam.

Ja és folyton álmos vagyok.


Te hogy vagy?

2009. márc. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én szeptember 7.-re vagyok kiírva. Nagyon jól érzem magam,semmi rosszullét,émelygés. Igaz a 8 és 10.-ik hét között volt de elmúlt. Rendesen kerekedik mostmár a pocim az étvágyam pont normális. Estére azért mindig elfáradok,egy filmet nem tudok végignézni olyan álmos leszek és akkor már kicsit fáj a hátam és derekam. De hát 8 órát dolgozom,utána háztartás és van egy 5 éves lányom is ugyhogy van miben elfáradni. De etől nagyobb baj ne legyen:-)

És Te? Mikorra vagy kiírva és hol fogsz szülni? Én a Baross utcában a Sote I.-en.

2009. márc. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eddig volt egy 09. 08-as időpont, a legutóbbi 09.18. és az István Kórházban fogok szülni.

ő már a 3. baba, sajnos és nem dolgozhatom mert sokat kell feküdnöm.

2009. márc. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is a Baross utcában fogok szülni, szept. 12-re vagyok kiírva, ikreket várunk :-)

Nekem hányinger, hányás nem volt, csak a végtelen aluszékonyság. Ez talán egy kicsit enyhülni látszik, de még mindig jellemző. Amúgy minden ok, étvágyam jó, de nem túlzott, poci rendesen kerekedik :-)

2009. márc. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!