Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25-hetes kismama! Ma egész...

25-hetes kismama! Ma egész du-án sirtam! Nagyon lelkis vagyok! Mit érez a babám? Ugye nem lesz baj?

Figyelt kérdés
Egy kicsit ideges is voltam.
2009. márc. 3. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát igen a hormonok dolgoznak!

A baba persze érez valamit abból hogy az anyucinak milyen a hangulata! De baja nem lesz tőle!

Én végig nagyon ideges vagyok... babóka miatt is, meg egyéb mindennapos dolgok is okoznak idegeséget!

Persze könnyű azt mondani az embernek, hogy nyugodj meg, nem olyan egyszerű!

talán majd azt veheted észre, hogy a babád kevesebbet mozog, de ezért ne idegeskedj...! Ő így hozza a tudtodra, hogy áccsi..... :))


Boldog baba várást!

28 hetes kiamami

2009. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha sírhatnékod van, ne fojtsd vissza. Megkönnyebbülsz és még boldogsághormonok is felszabadulnak. Persze ha tartós a külső stressz ami ér, az hosszútávon nem tesz jót a babának.
2009. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!Nálam 2 hétig tartott ez az állapot,26-27 hetesen,hogy mindenen sírva fakadtam kb. 1 perc alatt.Ne félj,ezt a hormonok okozzák,semmi gond,majd elmúlik a babának sem lesz semmi baja.

Minden jót nektek!

2009. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!