Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Tasi Róbertet és Dr. Tűű...

Dr. Tasi Róbertet és Dr. Tűű Lászlót? Milyen dokik?

Figyelt kérdés

Érdekelne Velük kapcsolatban minden tapasztalap, vélemény, egyszóval minden. Néhány adat:

Dr. Tasi Róbert - XXII. kerületi rendelőintézetben nőgyógyász + Szent Imre Kórház

Dr. Tűű László - XI. kerületi Bártfai utcai rendelőintézetben, és a Szent Imre Kórházban endokrinológus.

Szeretnék minél több infót megtudni Róluk.

Előre is köszi.


2009. márc. 3. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Tasiról tudok csak nyilatkozni. Már 10 éve hozzájárok, nála is szültem. Én a maszek rendelőjébe jártam, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Hirtelen lett császárom, mert fehérje volt a vizeletemben. Maximálisan helyt állt, kedden műtött, péntek reggel már mehettem is haza. Addig a kórházban mindennap 2-szer meglátogatott, a varratszedésre soron kívül mehettem! A vizsgálatok alatt is jókedvű volt, bármilyen kérdésem volt készségesen válaszolt. Csak ajánlani tudom!
2009. márc. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ.
2009. márc. 3. 13:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Én Dr. Tűű László rendelésére jártam pár éve a Szent Imrébe a súlyos hormonzavarommal. Nem tudott segíteni, csak telt az idő és rosszabbul lettem. Gyakran ideges volt velem és más betegekkel. Volt betegtárs aki szerint "a magánrendelésén bezzeg kedvesebb". Ja-ja! Csak az a rendelése megfizethetetlen a kisembernek, így ott sosem jártam....


Azóta más kórházba járok és jobban érzem magam. Nyilván van akinek bevállik, nekem azonban nem segített és rajtam kívül más elégedetlenkedő is akadt.

2009. ápr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!