Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnál is előfordul terhesség...

Másnál is előfordul terhesség elejétől súlyos orrdugulás?

Figyelt kérdés

16 hetes kismama vagyok.Terhességem elejétől el van dugulva az orrom,de nem folyik,vagy váladékozik,hanem egyszerűen úgy érzem orrcsepp vagy orrspray nélkül,hogy megfulladok!Mintha ödémás lenne belül az orrom.Nem tudok nyugodtan enni,aludni,stb.

Dokik azt mondták,nem használhatok semmi fajta orrcseppet,mert érszűkítő hatásuak.De akkor mit csináljak?

Van valakinek tapasztalata?Próbáltam már több mindent,orrkenőcsöt,gyógynövények cseppeket (sinupret)de NEM segít,csak az orrcsepp.Ha valaki tud valami bevált dolgot,kérem a tanácsát.


2011. ápr. 15. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Óigenigen! És nem csak az elején, sajna. Még most is tart. 26 hetes.
2011. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia, Most olvastam a babafalva.hu-n (a 9. hétnél írják):

'Előfordulhat, hogy rendszeresen bedugul az orrod vagy elered az orrod vére ezekben a hetekben. Ennek oka az orrnyálkahártya kiszáradása, párologtató és/vagy tengervizes orrspray használatával tudod enyhíteni a tüneteket.' A tengervizes orrspray-t próbáltad esetleg?

2011. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A trükkökre én is kivàncsi vagyok...
2011. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az elejétől kezdve szenvedek az orrdugulástól, eddig semmi nem segített:-(

Kitartás, a szülés után szinte azonnal elmúlik.


30 hetes kismama

2011. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17.-én lesz 2 hónapos a kisfiam, a terhesség alatt végig szenvedtem és is ezzel a problémával, szülés után azonnal elmúlt, emlékszem rettenetes volt, kiszáradt a szám éjszaka mert csak ott tudtam lélegezni stb. Tengervizes orrsprayt tényleg használhatsz, az nem gyógyszer, viszont őszinte leszek, ne várj csodát, ezt át kell vészelni, gondolj arra, hogy megéri!
2011. ápr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt végig, csak a salvus orrspray használt, teljesen természetes, végig ezen "éltem".


[link]

2011. ápr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyan durván bedugult az orrom,hogy éjszaka arra ébredtem,hogy megfulladok.Ha próbáltam kifújni,csak vérzett.Orrspray,hidegpárásító:csodát egyik sem tett,de valamelyest enyhült a probléma.Szülés után oké lett.
2011. ápr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lányok!Szülésig még 6 hónapom van.Használom a sinupret cseppeket,sterimart.50 %-osnak mondanám a sikert.Megéri,de ha lehetne kihagynám ezt a kellemetlenséget,nem szeretnék erre emlékezni.Köszi a gyors válaszokat!
2011. ápr. 16. 07:23
 9/10 anonim ***** válasza:
ez szinte végig elkisér, és ez normális.
2011. ápr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
régi már a kérdés, valószínűleg a kérdezőt már nem érinti a válasz, de hátha más is idetéved, mint ahogy én is. Én az alábbi [link] oldalon találtam meg az én tüneteimnek megfelelő homeopátiás gyógyszert, amit terhesség alatt is lehet szedni. Érdemes végig olvasni milyen tünetek vannak, mik rontanak vagy épp javítanak a tüneten és aszerint választani szert.
2012. nov. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!