Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4D Genesisbe nektek hány...

4D Genesisbe nektek hány napra rá adtak időpontot?

Figyelt kérdés
Illetve,ha azt mondom,hogy babamozit szeretnénk,az mit takar?
2011. ápr. 15. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Azon a héten lesz időpont, nekünk mindig hétvégére kellett időpont, és még így is volt adott héten, esetleg nem nagyon lehetett válogatni.

Ott kb mindenki babamozizni akar, megnézik doki szemmel is, de közben mutogatják hogy mikor mit látsz, csinálnak képeket mikor épp jól látszik valami, azokat is elviheted CD-n, de az egész műsort is DVD-n, zenei aláfestéssel.

2011. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia!

nekünk egy hetet kellett várni, de jó is volt, mert 23 hetesen már látszódott minden :) Babamozi az egy 20-30 perces ultrahangot takar- 2d-3d-4d ben dvd-re :) plusz lehet kérni külön képeket cd-re, amennyi sikerül, nekünk fél óra "mozi lett" és 54 kép, 12500 ft volt összesen.

A Szonográfusok nagyon kedvesek, főleg aki nálunk volt, rendesen gügyögött a babával :)) Szép képek készültek, nem nagy de igényes hely ! Grat a babához! hol tartasz? üdv 36+5hkm

2011. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
25 hetes és 2 napos vagyok:)A babamozinál nem nézik,hogy a minden rendbe-e van vele?Remélem hétvégére tudnak adni időpontot.A dvd-n 4D felvételek vannak ugye?
2011. ápr. 15. 20:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Nem te írtad ki hogy mikor menjél 4d-re és 25 hetes vagy? :) De nézik,hogy minden rendben van-e 2d-s ultrahangon, a dvd-n felváltva vannak 2d-3d-4d felvételek! kapsz egy papírt amin leírják az adatokat a bébiről, de ez általában nem minősül orvosi vizsgálatnak., és kapsz egy kinyomtatott képet! többi cd-n ha kéred, amit otthon ki tudsz nyomtatni. pusz
2011. ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia!De én írtam ki:)Már nagyon türelmetlen vagyok:)Még annyit,hogy a Genesisbe is megbecsülik a születési súlyát?Ha igen,akkor kb.mennyire pontosan?

Első baba?

2011. ápr. 16. 06:17
 6/7 anonim ***** válasza:
fu hát nem tudom, az adott súlyát tutira megmondják, de hogy a végén mekkora lesz azt nem tudom :) Első aha :) akkor a másik kérdésednél én írtam az utolsó választ:) Neked első? fiú,lány?
2011. ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is első és kisfiú:)
2011. ápr. 16. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!