Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam Uh-n, az orvos...

Ma voltam Uh-n, az orvos kislanyt latott. Gyakori az olyan, hogy elnezik a nemet?

Figyelt kérdés

Hasonlo koruak tudjatok mar a baba nemet? es mekkora a tietek?

Nagyon orulunk neki, es persze annak is , hogy minden rendben. CRL-je 15 cm, teljes hossza 20 cm- 18 hetes terhes vagyok.

Nagyon boldog kismama


2009. márc. 2. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gyakori.

Nekem 18 hetesen ígértek fiút és tényleg az lett.

Ma már 7,5 hós örökmozgó!:)

Boldog babavárást!

2009. márc. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem eddig kétszer is eltalálták a baba nemét már a 18-heti uh-án is három kislányom van (az elsőnél nem látták így nem is mondak semmit) és most kisfiút várok de már a 31-héten vagyok és eddig mindig szépen láttuk a bizonyítékot.

Amúgy én úgy hallottam a kislányt könnyebben elnézik úgy hogy azért rózsaszín rucikat ne vegyél még.

31-hetes kismama

2009. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem a 18 hetes uh-n azt mondta az orvos hogy kislánynak látja 24 hetesen eléggé kislány 30 hetesen ez már biztos kislány innentől már megmertem venni a kislány rucikat

2009. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!