Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan oldal, ahol fel van...

Van olyan oldal, ahol fel van sorolva az összes dolog, ami kell egy kisbabának?

Figyelt kérdés
Júniusban szülök és már lassan jó lenne megveszegetni mindent. Első baba és nem tudom,hogy mit kell,melyikből mi a jó...ezért egy kis tapasztalatot várok...
2009. márc. 2. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
2009. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ma voltam itt ráadásul, és egy hihetetlenül jó bababolt. Minőségi termékek családias környzetben, megfizethető áron nagy választékban. Szóval csak ajánlani tudom.

Boldog babavárásst! Szintén első babás 28 hetes :)

2009. márc. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát megnézheted az oldalakat de tele lessz olyan dolgokkal amit talán az életbe se fogsz használni.Ha gonolod én elküldöm neked hogy miket érdemes megvenni.4éves a lányom szóval van tapasztalatom.
2009. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)


2.válaszoló: tényleg nagyon jó...akkor Ti előrébb vagytok egy picit. Problémamentes babavárást kívánok neked én is!


3.válaszoló: nagyon köszönöm kevességed és szívesen venném a tanácsodat!

Jó egészséget nektek!

2009. márc. 3. 09:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha esetleg jársz Brendon üzlet közelében, érdemes törzsvásárlói kártyát kérned (nem kerül semmibe). Erre a kártyára kiadják ingyenesen a brendon katalógusát (télit és tavaszit), abban is van egy összegző oldal, hogy mi kell a nyári, illetve téli babának a ruhatárába, mi kell egy kismamának, mit érdemes vinni a kórházba neked és a babának.


Kellemes babavárást, üdv!

2009. márc. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!