Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valóban nem jó ha simogatod a...

Valóban nem jó ha simogatod a pocid (azaz a babód)? Azt hallottam, hogy ez irritálja a babát és ilyenkor görcsbe rándul a teste. Meg hogy koraszülést is válthat ki. Ti mit hallottatok erről?

Figyelt kérdés
Bár számomra elég furán hangzik ez az egész,én eddig mindig simogattam a babóm,meg egyébként sem mondják az orvosok sem,hogy nem ajánlatos.
2009. márc. 2. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is hallottam ezt! De olyan hihetetlennek tűnik! Én simizem a babóm :)!
2009. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Édesanyám is azt mondta,hogy engem is és a tesóimat is simizett végig,és mégsem lett egyikünk sem koraszülött,és semmi bajunk nem volt. :)
2009. márc. 2. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden kismami simogatja a pociját, hiszen olyan jó, amikor a tenyerünkhöz nyomja a talpát, könyökét stb. Mégsem végződik minden terhesség koraszüléssel. 4 gyereket szültem, teljesen normális időre, pedig sokat simogattam őket:))
2009. márc. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát én ezt még nem hallottam minden esetre szeritem butaság én eddig három babát szültem eggyet időre kettőt túlhordtam egy és két héttel most 31 hetes babás vagyok és mindegyiket simogattam ahogy szeritem minden kismama.

Gabi

2009. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Webbeteg-en, vagy weborvoson (nem emlékszem melyik) feltették ezt a kérdést az orvosnak, és erre azt írta, hogy ha így lenne, akkor minden kismami elvetélne... Nem kell aggódni, teljesen természetes dolog, ha simized a pocid, mindenki ezt teszi:)

2009. márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!