Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz után mikor kell...

Abortusz után mikor kell megjönnie?

Figyelt kérdés
Már sok kérdést tettem fel, s a multkor leírtam, hogy 12 hetes voltam s beteg volt a baba azért kellett elvetetni. Ez a mult héten szerdán történt. Szombat este óta előtejem van, most meg délután elkezdtem vérezni. Ez miért van?Most kell megjönnie ? Nem 4 hétre rá kell lennie a mensinek? Írjatok hogy mi ez? Olyan mint mikor megjön, a derekam is fáj kicsit de csak most délutántól. Egyébként már nem véreztem csütörtök dél óta.
2009. márc. 2. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szerintem az összes kérdésedet olvastam (neked volt hidropszos a babád nem?).

Nekem missed ab-om volt jan 30-án. A végkifejlet szinte ugyan az(orvosilag).

Nekem úgy volt, hogy műtét után aznap véreztem kicsit, aztán 5 napig alig rózsaszín, majd mintha megjönne 4 napig és onnan még 2 hét pecsátelés, hol barna, hol pirosas. nagyon idegesítő volt. Aztán 3 héttel a műtét után jött ki belőlem valami 2 centis darab (szürkés-bordós), meg is ijedtem, de aztán 2 nap múlva már semmi sem volt. Talán akkor jött ki ami miatt véreztem.Azóta semmi. várom a mensimet...

2009. márc. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat, igen nekem volt hydropsos a babám sajnos. Sokat kérdezek, mert nekem nem volt még ilyen s nem is akarok több ilyet, mihamarabb szeretnénk a következő babát.
2009. márc. 3. 09:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok. Azt gondolom mihamarabb szeretnétek egy kisbabát, és remélem hogy össze is jön. A doki mondott valamit mitől lett ez?

2009. márc. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!