Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Abortusz után mikor "kell"...

Abortusz után mikor "kell" megjönnie?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 10:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
általában 6 hét múlva.
2009. máj. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
4-6 hetet mondanak, de még előfordulhat a 6-8 hét is.
2009. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6-8 hetet mondtak. És a 11. héten jött meg végülis először.
2009. máj. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

5hete volt abortuszom, de még nem jött meg és fáj a hasam két napja(pedig régebben maximum csak a menzesz első napján éreztem ennél is tompább fájdalmat.

Holnap megyek nőgyógyászhoz de nagyon félek.. ugyanis 2 közösülésem volt ezidő alatt mindegyik megszakításos és az elsőnél még kúpot is használtunk(utálom magam hogy ezek után is ilyen felelőtlen vagyok igaz nem mentség de mindegyik buliban volt és ittasan mindíg elvesztem a felelősségtudatom.) Kérem valaki válaszoljon főleg aki volt ilyen helyzetben hogy ez a fájdalom mitől lehet? megint terhes vagyok? Sajnálom azokat akik évekig küzködnek én meg ilyen hanyg liba vagyok:(

2009. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha 5 hete volt, akkor elméletileg teherbe eshettél újra. De biztosat csak a doki fog mondani!

Drukkolok, hogy ne legyen baj!

És védekezzetek!!!

2009. aug. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Köszi hogy drukkoltál!biztos az is segített mert megjött!! És elég sok (már 3. napja van és még mindíg van bőven, reggel is arra keltem hogy tocsogtam a vérben pedig a legnagyobb always betét volt betéve) na lényegében ezt azért részletezem mert olvastam olyan hozzászólásokat más fórumokon hogy valakiknek 3 hónap menzesz is megjött rendesen mégis terhesek voltak.. (???) de hát ez fizikailag lehetetlen, mert ha leválik a méhnyálkahártya akkor nem marad semmi bent ergo gyerek sem!! a védőnő is azt mondta hogy előfordulhat a szokásosnál gyengébb ún "pecsétlő" vérzés az első pár hónapban, de nem az hogy ömlik belőled mint a niagara.. Tehát remélem most már megnyugodhatok ... csak ezek a "megjött ahogy szokott mégis terhes voltam" témák bogarat ültettek a fülembe.. Szerintetek kamu? remélem valami tapasztaltabb (egszséggyis tanonc:D) megnuygtat... ja és elkezdtem a fogigátlót és a ciklus közepén még emellett is csak megszakításost engedek! így azért elég biztosan kizárható hogy becsússzon a nem kivánt szerintem...! KÖSZI puszi
2009. aug. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy megjött!! :))

Fogi+megszakítás a "termékeny" napokban, elég biztosnak tűnik. :)))

Minden jót neked!

U.i.: Ha bőven van vérzés, tuti nem baba!

2009. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
76%

Sziasztok!

Sajnos nekem kedden volt az abortuszom,de a műtétem után 30 percre már megjött,de nagyon görcsöltem,de kaptam a fenekem egy hatalmas inekciót,és jobb lett tőle :)De a baba miatt,még mindig szenvedek :(

2009. szept. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ami a műtét után volt, az nem menstruációs vérzés, hanem a műtét miatti.Hormonálisan kb. egy hónap kell, hogy megjöjjön.Tervezed, hogy később még legyen babád? Ha igen,és ha kitöltöd a benned levő űrt a jövőre vonatkozó tervekkel, álmokkal,talán könnyebb feldolgozni.
2009. szept. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Így van. A műtét után nem jöhet meg, az a műtét miatt vérzik csak.

Az elsőmenstruáció 4-6-8 héttel a műtét után van.

2009. szept. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!