Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet kávét inni?

Terhesség alatt lehet kávét inni?

Figyelt kérdés
Egész nap aludnék,9 hetes vagyok,de van egy 10 hónapos babám és mellette nem lehet aludni nappal.Néha jól esne egy kávé.Főleg már délután.
2009. márc. 2. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Napi egy kávé nem okoz semmi különösebb problémát.
2009. márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia, én nem mertem inni az elején, mert többektől azt hallottam hogy vetélést okoz! De kb 20 hetes lehetem amikor a doki azt mondta, hogy naponta egyet igyak meg, mert ramaty volt a vérnyomásom! De csak tényleg napi egyet iszom, sőt van úgy hogy azt is elfelejtem!

Inkább az elején teát igyál, de azt sem túl sokat, mert abban is van koffein!


boldog baba várást


28 hetes kismama

2009. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én végig kávéztam terhesség alatt, általában napi kettőt. Bár nekem is alacsony a vérnyomásom. Előtte többet is ittam. Mióta megszültem, csak egy ujjnyit reggel, mert a babámra nagyon élénkítő hatása van. :)


Boldog babavárást!

2009. márc. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!