Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam UH-on és ikerterhess...

Ma voltam UH-on és ikerterhességet állapítottak meg.7 hetesek vagyunk. Mennyi az esélye hogy az egyik babával történik valami?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 12 hetes ultrahangon is két babát látnak, akkor már biztos lehetsz benne, hogy ikreid lesznek.
2009. márc. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem kb annyi,mint egy babával,de most ne ilyeneken agyalj:)
2009. márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden a 12.hét után dől el.Nekem is a 7.hétben vették észre a két babát de sajnos akkor már az egyik nem volt élet képes.Remélem nálad minden renben lesz!Jó baba várást!:)
2009. márc. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nálam is a 7. heti uh-n vették észre a két babát és én ugyanezt kérdeztem itt is és a dokimtól is, de senki sem mert mondani semmit, mert nincs rá garancia. Ilyenkor még sajnos könnyen előfordulhat, hogy az egyik baba nem fejlődik tovább és felszívódik (az okát igazából nem tudják). Ha a 12. hétig mindkettő növekszik, akkor nagy valószínűséggel két babád lesz.

Nálam szerencsére minden rendben ment.

Amit esetleg meg tudsz tenni, hogy a 9. hét környékén elmész egy újabb uh-ra és ha ott látható, hogy mindketten egészségesen fejlődnek, akkor kezdhetsz megnyugodni. Nagyon szorítok Neked!


24 hetes ikres kismama

2009. márc. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen helyzetben vagyok! szorítok neked!
2009. márc. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!