Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki tud nekem ajánlani egy...

Ki tud nekem ajánlani egy megbízható, jó orvost Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok, még nem voltam orvosnál. Úgy szeretném, hogy már annál szeretnék kezdeni, akinél szülni is vagyok. Néztem a kalkulátoron, hogy kb. karácsonyra várható a babám. Így mindenképp olyan orvosra lenne szükségem,aki akár karácsony estéjén is bejön hozzám, s elérhető. Segítsetek!!!!!!!
2011. ápr. 13. 19:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Petróczy is meg tud csinálni minden vizsgálatot?
2011. ápr. 17. 18:15
 12/15 anonim ***** válasza:

Dr. Orosz László: 06309355575 vagy 0642315711

Lehet többször kell próbálkozni a hívással, mert ha pl.: uh-t csinál, vagy műtőben van, akkor nem veszi fel. A legprimitívebb vizsgálatra is elküldött és még akkor is ingyenes vizsgálatot írt ki, mikor volt a magánorvosos hiszti az országban. A rendelőjében nst-n és vérvételen kívül mindent megcsinál, filmet, képet, persze külön díjazás fejében, Jelenleg 11000 nála egy vizsgálat, de az biztos, hogy ő mindent megnéz rendesen. Elég őszinte ember.

2011. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
05:59-es vagyok.Dr Petróczy száma:06/42-311-372 ez az Új utcai magánrendelője. Szerdánként van magánrendelése 17:30-tól.A mobilját pedig majd megadja. Genetikai uh-t nem tud végezni,erre csak 2-3 orvos van Nyházán.Egyébként mindent meg tud csinálni. Szerintem, ha megbeszéled vele karácsonykor is be megy. Én tényleg meg vagyok vele elégedve. Ha van még kérdésed írj!
2011. ápr. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni,hogy Orosz doki hétfőn, szerdán és pénteken rendel a Víz utcán. Ő az egyik aki csinál genetikai uh-t is.
2011. ápr. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sógornőm szeptemberben szül Rácz Krisztinánál, azt mondta, hogy vállal szüléseket (a második válaszolóra reagálva).
2011. ápr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!